Частина вулиці Антонича у Трускавці залишилась без електропостачання. Вчора біля обіду лінія електропередач була пошкоджена в результаті падіння дерева, а світло в чотирьох будинках не відновили й досі.

Мешканці вулиці Антонича вжи звикли до постійних проблем з водопостачанням. ЇХню вулицю регулярно розривають задля латання водопроводу, іноді при цьому страждає ще й газова труба, яка прокладена тут без будь-якого короба. Тож ходити цією вулицею важко, – вона завжди вкрита болотом.

Screenshot_1А з вчорашнього дня жителі вулиці Антонича залишились ще й без світла. Горіх, який впав та пошкодив лінію електропередачі, спровокував  очевидно серйозну поломку. Адже бригада, яка виїхала на виклик, так і не відновила електропостачання в чотирьох будинках. Майстри поїхали, залишивши людей без світла і назад повертатись не поспішають.

Люди тут вкрай обурені байдужістю всіх до існуючої проблеми. “В нас постійні проблеми з УСІМ. Вода завжди тече влицею, а трубу ніяк не замінять. Ремонтують водопровід – пробивають газову трубу. Тепер зі світлом теж нічого не роблять! В нас постійні перепади напруги, аж техніка горить, не витримує. Скільки ми звертаємось, а результату ніякого…”.

“Мусили поставити “Упс”, щоб бачити, яка хоч напруга. То воно ніколи 220 не показує, буває менше 190, а як при такому може щось працювати. То ні пральну машинку не включиш, нічого!..”

“Скільки не звертайся – вони лише ті звернення реєструють. А робити нічого не роблять. Кажуть стара лінія в нас. Ну а нам що робити?.. Як так жити?.. То ж неможливо!..” – невдоволенню людей немає меж, адже вони щоденно відчувають на собі результати байдужості та непрофесіоналізму комунальних підприємств.

Чи відновлять людям світло – поки невідомо, адже додзвонитись в аварійну електромережі я так і не змогла. Жоден телефон з усіх відомих там чомусь не відповідає. Куди поділись співробітники і чому вони не виконують свої посадові обов’язки також поки залишається загадкою. Тим часом люди вимушені сидіти при свічках, а подекуди ще й в холоді, чекаючи, коли їх, мешканців курортного міста Трускавець, нарешті згадають, почують та допоможуть їм.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina