Трускавчани досі пам’ятають жаливе ДТП, яке сталось у вересні цього року біля церкви Іллі у Трускавці. Тоді п’яний водій збив жінку на пішохідному переході і її у дуже важкому стані доставили в реанімаційне відділення Дрогобицької лікарні.

Були свідки, які бачили власними очима те, що відбулось, адже сталось ДТП серед білого дня. Багато хто неодноразово писав у соцмережах про те, що жінка померла, але це неправда. Постраждала таки вижила і хоч їй прийшлось перенести операції і вона досі знаходиться в лікарні на відновленні, її життю вже нічого не загрожує. Жінку ще чекає довготривала та дороговартісна реабілітація. І зараз, коли найстрашніше позаду, її рідні вийшли на зв’язок задля того, щоб розповісти, як для деяких “особливих” осіб закони є неписаними.

Водій, який збив жінку в той день, не є місцевим жителем. Він їхав на великій швидкості і, як встановила експертиза, перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Однак вже зараз він намагається “відмазатись” від відповідальності та доводить, що він був тверезим. Також винуватець ДТП звертався і до постраждалих з проханням про те, щоб вони погодились не виставляти до нього жодних претензій. Нормально, чи не так?…

Ось пряма мова сестри постраждалої в тому сумнозвісному ДТП, яка розповідає подробиці того, як з винуватця ДТП роблять невинного.

Вже пішов третій місяць після страшного ДТП, що сталося 30.09.15р. в м. Трускавець
Я вирішила повідомити всім небайдужим, всім, хто допомагає і підтримує нашу родину, про стан здоров’я потерпілої і перебіг подій. Цей лист — крик душі, це моє обурення і відповідь на несправедливість…

Постраждала – це моя рідна сестра, Голубєва Таїсія, 1980р.н. Знаходиться на стаціонарному лікуванні з 13.10.15р. У Львівському обласному госпіталі імені Ю.Липи, до того була в реанімації у м. Дрогобич вкрай важкому стані.

Як розвиваються події? Напевно Ви подумали, що п’яний винуватець ДТП відбуває покарання по вироку суду, а потерпіла вже вже бігає по лікарні, рахуючи останні дні до виписки. А ось і ні. Винуватець, до речі Львівський лікар, людина з вищою освітою, не сильно переймається наслідками аварії і тим, що молода жінка, отримавши пекельно важкі травми, перенесла надзвичайно складні операції, внаслідок яких її все-таки склали по частинкам до купи. Рухатись Тая поки що не може, вона є найважчою хворою (по травмах) і перебуває під пильним наглядом Львівських і Київських лікарів. Тая справжній БОЄЦЬ! Переживши значну втрату крові, амнезію, нелюдські муки, вона кожного дня попри нереальну біль старається відновити рухи і повернутися в реальне життя.

А в цей час винуватець займається оспорюванням факту своєї нетверезості на момент ДТП. Як таке може бути? – здивуєтесь Ви. Дуже просто, в Трускавецькому міському суді вже є заява винуватця про те, що він просить визнати акт його освідчення лікарем — наркологом недійсним. До речі він щей набрався наглості просити у нас розписку про те, що у нас претензій на даний момент не має…Уявляєте? А все для того, щоб забрати своє авто з міліції. Так що найближчим часом на “арену” вийдуть два медики: лікар-водій і лікар — нарколог. Цікаво хто буде правий, так як горе-водієм опікується сам п. Грицак, особа знаменита і впливова…Може винуватець дійсно “протрезвіє” на третій місяць після ДТП? Останнє слово за Трускавецькою “Фемідою”.

У нас на даний момент немає часу слідкувати за розвитком таких “важливих” подій. Наша повсякденна задача вишукувати можливості, в тому числі і кошти, щоб подовжувати лікування покаліченої дочки, сестри, дружини і мами. А скільки їх ще треба буде? Лікарі повідомили, що ми вже можемо виробляти інвалідність…

Але, якщо водій все таки виявиться “тверезим”, то яким звірем треба бути, щоб на тверезу голову так скалічити людину, особливо лікарю, який за професією покликаний рятувати людину , а не вбивати…

Висловлюю нашу подяку Дрогобицьким лікарям, за врятоване життя, Київським лікарям за успішні операції, Львівським лікарям за реабілітацію, людям-донорам крові і всім небайдужим за допомогу!!!
P.S: Ми обов’язково встанемо на ноги!”

Ми й надалі дізнаватимемось подробиці цієї історії та висвітлюватимемо важливі моменти порушення закону. Адже справедливість таки повинна взяти верх над безкарністю та вседозволеністю окремих людей, які ймовірно вважають себе особливими.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina