Вчора у Трускавці відбувся похорон Андрія Шіхта, 24-річного трускавчанина, який загинув в п’ятницю, 11 грудня, під Маріуполем. Трускавець попрощався з ще одним героєм, який віддав своє життя в зоні АТО, відстоюючи цілісність нашої країни.

Тіло Андрія привезли в неділю ввечері, його зустрічали біля “Катюші” родичі, активісти, волонтери Дрогобиччини та просто небайдужі трускавчани. Люди запалювали лампадки та плакали, зустрічаючи домовину з юним героєм.

Вчора вулиця Стебницька (біля Стебницького кільця) була заповнена небайдужими людьми, які пройшли провести хлопця ” в останню путь”. Похоронна процесія проходила від будинку №84 на Стебницькій до нового цвинтаря.

Андрій Шіхт народився та виріс у Трускавці. Навчався в 2-ій та 3-ій школах, а згодом закінчив Львіську академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Був старшим лейтенантом ЗСУ. Загинув у протистоянні під Маріуполем.

Сьогодні влада міста розглядає всі можливі варіанти надання допомоги сім’ї загиблого героя та вшанування його пам’яті. Розглядається також питання встановлення пам’ятного знаку Шіхту у рідному Трускавці.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina