ПрАТ “Трускавецькурорт” продовжує лихоманити. Керівництво ініціює чергові скорочення працівників. На цей раз під розрахунок потрапляють співробітники “Кристалу”. Однак люди просто так здаватись не хочуть і вже сьогодні активно вимагають збереження своїх прав.

Працівникам “Кристалу” вручили повідомлення про те, що вони підпадають під скорочення у зв‘язку з низькою наповнюваністю санаторію. Люди спантеличені новиною про можливу втрату роботи, ініціювали проведення зборів колективу за участю генерального директора ПрАТ “Трускавецькурорту” Віктора Жданова, щоб мати змогу особисто задати йому запитання, які хвилюють всіх та висловити те, що накипіло за роки роботи в ЗАТі-ПрАТі.

Жданов прийшов т12394635_995704913808394_16423858_o  а поверхнево розказав присутнім причини скорочення. За його словами санаторій останніми роками має дуже низьку наповнюваність. Забезпечити наповнення його відпочивальниками не вдається, тому керівництвом було прийняте рішення про скорочення працівників.

Виступ Жданова так і залишився б монотонним монологом, якби працівники “Кристалу” не проявили ініціативу та не продемонстрували, наскільки вони інформаційно підковані та підготовлені до цієї зустрічі. Зокрема ініціативу проявили адміністратор санаторію Тетяна Михаць та одна із засновниць вільної профспілкової організації Марія Булинська, які підготували до директора цілий ряд запитань та вимагали від нього точних відповідей.

12389126_995705067141712_415145494_o

Марія Булинська нагадала присутнім, як багато свого часу їм обіцяв Анатолій Стародуб. “Він казав нам: ви лише працюйте, все буде добре, а до кінця року ми зарплати піднімемо”, жаль, що його тут зараз немає. Але ми завжди всі працювали по максимуму, хоч цього ніхто з керівництва ніколи й не цінував. Нам ніхто не доплачував, ми не знали оздоровчих, премій чи заохочень, хоч справді важко працювали в напруженому графіку доба через дві”.

Працівники санаторію висловили керівнику обурення з приводу того, що він довів заклад до зубожіння і тепер, через його недолуге керівництво, приходиться страждати людям. Також люди не приховували свого роздратування через те, що відбувається зараз в “Кристалі”. “В нас зараз твориться незрозуміло що. Люди повідомлені про скорочення, але ніхто точно не знає, хто з нас ще залишиться, а хто буде звільнений. А паралельно до нас приходять люди з вулиці, яких приймає на роботу новий керівник Орест Бродович. Для чого брати людей з вулиці, які не знають цієї роботи, а спеціалістів, які пропрацювали тут роками звільняти. Що це за підбір кадрів такий?..” – говорила від імені присутніх Тетяна Михаць.

Професіоналізм нового “шефа” піддали жорсткій критиці, адже за словами адміністратора він “абсолютно не вміє спілкуватися з людьми і ні з чиєю думкою не рахується”. “У нас був чудовий керівник, який роками дуже добре керував санаторієм  та ладив із персоналом Євген Юник. А Орест Бродович був фінансовим директором ПрАТ “Трускавецькурорт” і роками приймав участь у викачуванні мільйонів, в той час, як санаторії занепадали без оновлення та ремонту. Зараз він очолюватиме новостворене ТОВ”.

За словами Жданова ТОВ “Українська готельна група” уже підписала з ним договір оренди санаторію і, по можливості, працівники “Кристалу” зможуть залишитись тут на роботі. Однак всі 100% колективу забезпечити роботою не вийде, тому, як сказав Віктор Миколайович, людям “треба самим про себе подумати”.

Новий керівник ТОВ “готельна група” Орест Бродович також виступив з поясненнями. “Все було зроблено максимально прозоро, всі працівники мали можливість подати анкети задля працевлаштування. Було близько 6 чоловік на місце, сторонніх ми одразу ж відсіювали і в першу чергу приймаємо тих, хто є співробітниками ПрАТ “Трускавецькурорту””. Однак довіри до цих слів у колективу мало, адже вони вже сьогодні говорять про те, що поміж ними з’явились нові люди, які не знають роботи та навряд чи мають досвід, а просто є родичами чи подругами нового “шефа”.

Кумівство проявило себе в перші ж дні роботи пана Бродовича. В “Кристал” прийшли нові працівники, які самі ще не знають на якій вони посаді, однак на роботу вже ходять. Працівники обурюються таким незрозумілим “порядкам”, адже новенькі ще й керують на свій лад. Зокрема відзначили головну медсестру, яку, за словами активісток, “лише на подіум з шестом треба виставляти”, а не на роботу в санаторій брати. Дізнались працівники і про “куплене” місце медсестри, про яке новенька дівчина сама ж проговорилась та про тітку і подругу “шефа”, яких він “по доброті душевній” бере до себе на роботу.

Трускавець – маленьке місто, де практично всі знають одне одного. Тим більше співробітники Трускавецькурорту, яких мимоволі об’єднала та згуртувала робота в цій організації та відчайдушна боротьба за збереження робочих місць. Тому, як то кажуть, при таких умовах “шила в мішку не затаїш”.

На запитання присутнього депутата міської ради від “Народного контролю” Руслана Цехмейстера про те, чи повідомлялось працівникам інформацію щодо звернення Трускавецькурорту до міської ради за пільгою, пан Жданов так і не відповів. У відповідь пролунало зустрічне запитання: “Ви думаєте, для кого я цю пільгу просив, для себе чи для них( працівників – авт.)?..”

Виступив на зустрічі також відпочивальник із Дніпропетровщини. Микола Стукало, вчитель із 30-річним стажем, боєць АТО, вже декілька тижнів перебуває на лікуванні у “Кристалі” сказав багато розумних речей. “Я не вперше тут, але коли приїхав, то був вражений тим, до якого зубожіння довели санаторії. А тепер, я чую, створюють ТОВ. Це створюється для того, щоб ні за що не відповідати і лише передавати управління з рук у руки. Розумний управлінець завжди відстоюватиме свій колектив та до останнього намагатиметься зберегти робочі місця. В іншому ж випадку людей має захищати профспілка. Але вас, я так розумію, не захищає. Але ви, працівники, не відступайте, адже коли ви разом, ви – сила”. Чи почув його керівник Трускавецькурорту? Адже, як кажуть працівники, він “вперто не чує того, що роками доноситься до нього пересічними співробітниками”.

Сьогодні Віктором Ждановим було підписано вже 5 наказів на звільнення. Ще 8 чоловік, зо його ж даними, працюють по сумісництву. Але до 25 грудня мають вирішитись всі кадрові перестановки в “Кристалі”. До того часу всі дізнаються, хто ще зможе зберегти за собою роботу, а хто її втратить та остаточно попрощається із ПрАТ “Трускавецькурортом”.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina