Пройшло всього декілька днів після офіційного розповсюдження інформації про скорочення працівників у “Кристалі” та передачу його в оренду ТОВ “Українська готельна група”, як санаторій у соцмережах засипали критикою відпочивальники. І зовсім не через оренду чи скорочення, а, що абсолютно заслужено та справедливо, через жахливі умови, які існують в ньому сьогодні.

Ось пряма мова одного із відпочивальників, який приїхав у санаторій “Кристал” на реабілітацію:

“Люди Украины!! ВНИМАНИЕ!!! Если Вы или Ваших знакомых АТОвцев по путевкам отправляют на реабилитацию в Трускавец(Кристал, Трускавецинвест), ТОРМОЗИТЕ не делайте Себе нервы! Этот(курорт) пансионат 10660423_996469487065270_544021957_n 12386516_996469490398603_668173412_n 12395142_996469493731936_1465899308_nне может рассилить в нормальные условия! Готовтесь к полной .опе!! Нас сегодня приехало сюда Много! Сидим с утра по холам на чемоданах и с полусуточной дороги Все устали! Они извиняются конечно))) Смешно и обидно((( Здесь ребята с Семьями с Детьми по коридорам… Если Вам дали путевку сюда до 30.12 БОЙТЕСЬ(советую не ехать)! Распростроняем!!!! Пусть все знают что этой конторе тендер выигрывать было не льзя ,они не справляются с потоком а все Совбезы Украины прут сюда людей… И приехали на психологическую реабилитацию???? В совбезах диагнозы у каждого указывались разные!!! Только психологи (Волонтеры из Нежина) и возле Нас))) а Люди едут и едут(( Нас становится все больше((( ЖЕСТЬ!!!Расселили((( знал бы хрен поехал … У Меня проблемы с желудком лечить отказываются так как оплачено только проживание в этом Дерьме! Сюда свозят УБД в условия хуже чем в АТО! Кто нибудь помогите… Показывайте… Украина,СМОТРИ-Любуйся! Опять НАС в Дерьмо…”

Це – крик душі, адже сподівались люди на одне, а, приїхавши, побачили жахливу картину. На фотографіях неозброєним оком видно грибок, санвузол в жахливому стані і в такі умови тут поселяють людей. Не знаю, до якого стану потрібно довести це приміщення, щоб його власники нарешті зрозуміли, що воно потребує ремонту. Інакше туди ніхто ніколи не їздитиме, навіть даремно.

Згадуються слова Віктора Жданова, сказані декілька днів тому на зборах колективу санаторію “Кристал”. Тоді він заявив: “Ми не можемо наповнити наші санаторії, в нас зараз дуже низька наповнюваність. А на 2016 рік немає ніяких перспектив…”.

Звичайно ж, не можете, Вікторе Миколайовичу! І не зможете! Бо ви не робили і не робите нічого для того, щоб відпочивальникам у вас було добре. Бо ви навіть ту малу кількість приїжджих людей, яка є сьогодні, умудряєтесь заселяти в порослі грибком номери. Хто ж до вас поїде?.

Жаль лише тих, хто, по волі обставин, потрапляє в такі нелюдські умови “відпочинку та оздоровлення”. А ще більше жаль тих, хто віддав таким санаторіям-старожилам роки важкої та відданої праці (я про персонал), а зараз ще й вимушений виборювати своє право на цю копійчану та невдячну роботу в ПрАТ “Трускавецькурорті”.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina