21 грудня Трускавецькому центру зайнятості виповнилось 25 років. Сьогодні співробітники центру відзначили свій міні-ювілей у дружній компанії колективу центру та за участі представників трускавецької влади.

Зустріч пройшла у дружній позитивній атмосфері, яка більше нагадувала невимушене позитивне спілкування. Директор центру Маргарита Роман познайомила присутніх із діяльністю центру зайнятості та розповіла про успіхи, яких вдалось досягнути впродовж 2015-го року. І хоч в країні та місті зокрема тривають хвилі скорочень, працівники центру наполегливо працюють, намагаючись допомогти людям працевлаштуватись.

Kp4Z2Ebph7g

За попередній рік Трускавець зайняв 10-те місце в рейтингу діяльності серед  28 обласних центрів зайнятості. Це – непоганий показник, однак він стимулює до більшого росту та вдосконалення. “Ми постійно шукаємо нові можливості, щоб стимулювати працедавців до співпраці, а безробітних – до працевлаштування. Постійно проводимо навчання. які стимулюють людей працевлаштовуватись, знаходити себе в тих чи інших сферах діяльності” – розповіла Маргарита Роман – Зараз перед нами стоять такі головні завдання, як забезпечення повноцінних професійних навчань, задіяння людей до громадської роботи та забезпечення тимчасових робіт”.

G3dJbVtjtQQ-

Піднімалось також питання бійців АТО та переселенців, які сьогодні перебувають у пошуках роботи. За словами директора, ситуація з ними є доволі неоднозначною, адже багато їх не можуть влитись у колектив, навіть якщо й працевлаштовуються. “Вони часто кидають роботу, пропрацювавши два-три місяці і знову повертаються до нас. Також актуальним є питання неофіційноого працевлаштування, адже багато людей умудряються працювати неофіційно і при цьому стояти на обліку в центрі зайнятості”. Тому багато таких питань ще потребують корегування.

Але, зважаючи на те, що зібрались усі з нагоди 25-ї річниці центру, на негативі увагу ніхто не загострював. Директор Маргарита Роман вручила грамоти кращим співробітникам центру, які працюють тут довго та без яких центр не був би таким, який він є зараз. Відзначив позитивну атмосферу центру та його колективу і міський голова Андрій Кульчинський. “Не знаю, як ви підбирали співробітників, але тут відчувається злагоджена та дружня робота та чудова атмосфера”.

“Нам всім потрібно співпрацювати та шукати можливості задля покращення існуючої ситуації. Головними пріоритетами сьогодні є збереження та створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати в місті, яка, на жіль, сьогодні є найнижчою в регіоні” – підсумував Кульчинський.

X8eRYh3-2qg

Міський голова вручив Маргариті Роман квіти та привітав її та весь колектив зі святом, бажаючи їм плідної роботи, міцного здоров’я та сили і наполегливості у їхній нелегкій роботі.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina