18 січня, у переддень Водохреща, депутати Трускавецької міської ради зібрались на позачергову сесію. В порядку денному було всього одне питання, – фінансування дитячого харчування у школах міста, яке потребувало швидкого вирішення.

Перед депутатським корпусом доповів новопризначений очільник відділу освіти Андрій Степанович Юрків. Він доніс до присутніх інформацію про те, що з січня 2016 року обов’язки по забезпеченні дитячого харчування в школах повністю перекладають на місцеві ради. “Вже в попередньому році уряд не виділяв коштів на це, але можна було розраховувати на державну субвенцію. Але зараз, навіть субвенція на харчування дітей у школах не передбачена. Тому все лягає на плечі місцевої ради”- зазначив Андрій Юрків.

Для того, щоб школярі, в яких 21 січня має початись другий навчальний семестр, не залишились голодними, депутати мусили зібратись на позачергову сесію та проголосувати це питання. На щастя, трускавецькі обранці, виявили в цьому абсолютну одностайність. Всі без винятку погодились із тим, що харчування дітей у школах має відбуватись. Таким чином депутати одноголосно прийняли це рішення, яким забезпечили безоплатне харчування учнів 1-4 класів, дітей-сиріт, напівсиріт, дітей із малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО, дітей-інвалідів та дітей із багатодітних родин.

Таким чином безплатне харчування вищезгаданих категорій дітей в цьому році продовжуватиметься. Які кошти будуть закладені і чи не вріжуть вартість дитячих порцій – стане зрозуміло після остаточного розподілу бюджетних коштів.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina