Сьогодні у Трускавці відбувся прийом громадян депутатом від 121 виборчого округу Богданом Матківським. Це був останній день, відведений для роботи нардепа з виборцями.

На зустріч прийшли люди, які не можуть самостійно вирішити проблеми, що їх турбують, або ж зустрічаються з бездіяльністю та байдужістю влади, яка не поспішає їм допомагати.

Прийом продемонстрував, що в багатьох трускавчан досі залишилась схильність до листування з прем’єр-міністром чи президентом. Типові питання місцевого рівня люди прагнуть вирішити, звертаючись з листами до влади. У відповідь зазвичай отримують відписки та часто розчаровуються в байдужості влади.

Порушувались актуальні питання, щодо непорозумінь із житловою документацією, щодо встановлення індивідуальних видів опалення та компенсацій за них. Також, по допомогу до депутата звернулась екс-працівник “Кристалу”, яку всупереч законодавству скоротили в той час, коли в неї на руках знаходиться інвалід І групи. Свою проблему прийшов викласти і боєць АТО, якого, з незрозумілих причин, “Меч Арея” не включив у список тих, хто зможе отримати квартиру у місті. “Я весь час воюю, вдома практично не буваю, не маю змоги пильнувати за цим, а тепер виходить залишився ні з чим…” – розповідає хлопець.

Богдан Матківський обіцяв особисто сприяти вирішенню цих питань. Також він наголосив, що більшість питань можна і треба вирішувати на місці. Не потрібно писати до прем’єра, якщо це питання вирішує місцева влада. “Ви можете звертатись у відповідні органи міської ради, в мою приймальню. Я завжди готовий вислухати та посприяти вирішенню існуючих проблем. Зараз у міській раді, дякуючи владі міста, діятиме моя громадська приймальня, тут є мої помічники, тож ви завжди можете до мене звертатись”.

Нагадаю, що відтепер Трускавецька приймальня Богдана Матківського знаходиться в 3 кабінеті міської ради.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina