Сьогодні, 28 січня, відбулось засідання виконкому Трускавецької міської ради.

12243324

Серед ряду дріб’язкових питань, які потрібно було розглянути, були також порушені питання, які давно є проблемними в місті. Зокрема конфліктне питання навколо старого житлового будинку за адресою вулиця Шевченка 17. В порядку денному стояло питання про надання дозволу на розроблення детального плану території, на якій знаходиться цей будинок. Тобто сьогоднішній власник робить це задля можливості отримати подальший дозвіл на забудову.

Навколо цього будинку роками точились чвари, адже там досі живуть дві чи три сім’ї, які довго судились із новоспеченим власником, якому ця будівля начебто переходить по спадщині від родича, що колись його будував. Мешканці довго воювали з паном Дурбаком, жінка якого має документи на цей будинок. Оскільки будинок старий і ремонту чи реконструкції не підлягає, то власник хоче його зносити та будувати на його місці новий будинок.

Юрист міської ради Олена Савченко виступила з застереженням, щоб ці сім’ї з певних причин не залишились потім на вулиці. Тому міський голова та члени виконкому зійшлися на тому, що дозвіл вони нададуть, але з умовою, що задля отримання подальших дозволів на будівництво, забудовник муситиме надати їм завірені в нотаріуса договори з сьогоднішніми мешканцями, де буде прописана їхня згода на будівництво та те, що потім в новозбудованому будинку вони отримають житло.

Також члени виконкому проголосували за те, щоб надати дозвіл на створення автомобільної стоянки біля санаторію “Карпати” та зобов’язати санаторій провести благоустрій прилеглої території. Ще виконкомівцями було передано декілька будинків на баланс новостворених ОСББ та присвоєно адреси житловим будинкам, власники яких з тих чи інших причин вирішили їх розділити. Ще перед присутніми виступив новопризначений завідувач відділу освіти Андрій Юрків та виніс на розгляд виконкому питання про затвердження вартості дитячого харчування в садочках та школах. Згідно з поданим рішенням, ціна дитячого харчування для дошкільнят зросла на 1 гривню, з 9 до 10 гривень. А для школярів – на 1,5 грн. – з 13,5 до 15 гривень.

Міський голова Андрій Кульчинський висловив сумніви в тому, чи зможе така вартість забезпечити належну якість цього харчування, на що спеціалісти відділу освіти відповіли, що постарались максимально врахувати визначені норми. Також мер наполіг на тому, щоб встановити 50%-ву пільгу на харчування для дітей з сімей, що отримують соціальну допомогу. Тож тепер при розподілі бюджету депутатам прийдеться врахувати це та виділити відділу освіти додатково близько 150 тисяч.

Члени виконкому також розглядали питання щодо розміщення дитячих карусель на майдані Незалежності. Підприємцю, який розміщує ці каруселі продовжили дозвіл терміном з 1.02.16 до 30.04.16р. Пояснення, чому саме такий термін дав заступник міського голови Олександр Ткаченко: “Підприємець, який розміщує там каруселі зі Стрия. Ми зобов’язувались сприяти більше нашим, трускавецьким підприємцям. Тому ми продовжимо дозвіл на 3 місяці, а він за цей час повинен або перереєструватися в нас, або ж будемо піднімати питання про те, щоб він робив щось корисне для міста”.

Члени виконкому та присутні на засіданні люди зійшлись на думці, що потрібно розглядати це питання детальніше, відводити під розважальні каруселі невеликі території на території міста та заключати договори, які б давали місту можливість мати користь від такого бізнесу. Адже, на сьогоднішній день, ті каруселі, які існують в центрі сплачують лише 600 гривень “Парку курортному” за вивіз сміття та безкоштовно приймають пільгові категорії трускавецьких дітей.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina