При КП “Парк курортний” створили інспекцію з благоустрою, яка займатиметься охороною курортної зони біля бювету мінеральних вод. Охороняти порядок поблизу важливої споруди міста-курорту взялись атовці.

“Термін договору із фірмою “Дельта”, яка раніше забезпечувала охорону правопорядку біля бювету, закінчився. Тому в міській раді виникло питання, хто ж повинен надалі охороняти курортну зону міста. Тож ми вирішили задіяти до цього хлопців-атовців, які зараз знаходились на обліку в центрі зайнятості. Була створена інспекція з благоустрою, яка займатиметься цим питанням. До неї ввійшли четверо трускавчан, що повернулись із зони АТО. Вони контролюватимуть, щоб там не велась торгівля, щоб не було порушень громадського порядку” – розповів директор КП “Парк курортний” Назар Веретко.

Атовці вже приступили до виконання своїх службових обов’язків. З 1 лютого вони офіційно приступили до забезпечення порядку в курортній зоні міста. Член ГО “Меч Арея”, а тепер іспертор з благоустрою Роман Гарасим’як розповів, як їм працюється. “Ми лише другий день на роботі. Поки ніяких серйозних порушень ми не фіксували, все спокійно. Ми до людей нормально підходимо, спокійно пояснюємо, що тут курортна зона, де заборонена торгівля. Поки нас розуміють. Наразі ми дозволяємо торгувати картинами, бо це ніяк не псує імідж курортної зони”.

Атовці забезпечуватимуть благоустрій біля бювету з 7:30 ранку до 19:30 вечора. Влітку цей час можливо продовжать, в залежності від тривалості дня. Інспектори контролюватимуть, щоб торгівці не реалізовували тут продукти харчування та не перетворювали бульвар Торосевича у продуктовий ринок. Також вони тісно співпрацюватимуть з поліцією та викликатимуть поліцейських при порушеннях порядку з боку людей в нетверезому стані.

Поки атовці змушені працювати в цивільному одязі. Однак найближчим часом їх забезпечать спеціальною формою, що дозволить ідентифікувати їх в натовпі.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina