Сьогодні, о 19:00 годині на центральній площі міста Трускавця відбулось вшанування пам’яті співака Кузьми Скрябіна, який рік тому загинув у ДТП на Дніпропетровщині.

-S1chhg24W4

Поціновувачі творчості Кузьми разом згадали яскраві моменти з життя Кузьми та запалили лампадки на пам’ять про свого кумира. На час проведення заходу зовнішня реклама була відключена. Натомість на екрані демонструвались його фото.

Скрябін запам’ятався всім своєю оригінальністю, безцеремонністю та невичерпним позитивом. Він вмів знаходити позитив у всьому, вчив нас жити сьогоднішнім днем та ставитись до життя легко. Його пісні продовжують слухати, книги перевидають, а вислови Кузьми вже давно стали цитатами. А фанати творчості Кузьми досі згадують свого кумира зі сльозами на очах, бо переконані, що таких як він – одиниці.

Через технічну неполадку, фільм про Кузьму не транслювався. Тому повну версію змонтованого фільму покажуть на екрані завтра о 19.00. Ініціаторами заходу виступили трускавецький осередок “Народного контролю” та організація “Типовий Трускавець”.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina