Сьогодні на сесії Трускавецької міської ради міський голова та депутатський корпус заслухали виступ директора ТзОВ “Ком-Еко” Олександра Василянського. Його запросили для обговорення проблеми неякісного надання послуг з вивезення сміттєвих відходів з міста-курорту.

12666297_1994551307435704_398024496_n 12650302_1994551174102384_2112905569_n

На попередніх сесіях та засіданнях робочих комісій депутати неодноразово піднімали питання незадовільної роботи підприємства, відповідального за вивіз сміття із міста. Мовляв, вивозять не завжди вчасно, сміття багато, контейнери в жахливому стані, ще й люди скаржаться. Тому на сесію запросили директора, щоб детальніше розібратись з існуючими проблемами.

Олександр Василянський розповів історію існування підприємства та те, як сьогодні організовується робота. “Ми завжди намагаємось вивозити сміття вчасно. Іноді бувають фактори, які впливають на якість роботи: людський фактор, погодні умови та поломка машин-сміттєвозів. Однак ми над цим працюємо і вже зараз робота значно покращилась”.

Screenshot_1

Депутат Богдан Габшій продемонстував доповідачу ряд фотографій, зроблених у святковий період з 1 по 10 січня, на яких було видно повні контейнери невивезених відходів. “Вчора, мабуть перед сьогоднішньою сесією, все сміття з міста повивозили. Однак це не завжди так, і контейнери знаходяться у жахливому стані, в них зламані колеса, вони без кришок, що призводить до того, що вітер розносить сміття”.

Руслан Цехмейстер також задав директору “Ком-Еко” ряд запитань та наголосив: “Ті проблеми, які ви тут перераховували, це ваші проблеми. Люди вам платять за вивіз, тому ви мусите виконувати роботу якісно. Якщо ж ні – то ми будемо вживати заходів”.

Андрій Степаненко, порахувавши норми вивозу сміття, дійшов висновку, що “середньостатистична сім’я із трьох людей мала б щоденно викидувати майже два відра відходів. Але люди стільки не викидують, тому ваші норми завищені. А Ком-Еко деколи і те сміття, яке є, невчасно вивозить”.

Олег Карпин звернувся до Василянського із проханням враховувати запити міста-курорту. “Нас не можна ставити в один ряд з іншими містами. Коли всі відпочивають, ми працюємо. В той час, коли в містах-сусідах нічого не відбувається, в нас можуть бути тисячі людей, які бачать це невивезене сміття. Воно негативно впливає на імідж міста” – наголосив депутат.

А депутат Мирослав Мицько наголосив: “Ми тут говорили – балакали, але результат яки? Потрібно ініціювати, щоб це питання переглянули на виконкомі, потрібно оголосити конкурс, створивши попередньо конкурентне середовище, і тоді ми зможемо обирати того, хто запропонує нам кращі умови вивозу сміття”.

Тому депутати проголосували за те, щоб доручити розгляд існуючого питання виконавчому комітету ради, задля пошуку альтернативних способів його вирішення та покращення якості вивозу сміття із міста-курорту. Для цього міській раді прийдеться ініціювати також створення та підписання договору, де будуть чітко прописані всі пункти та зобов’язання сторін. На сьогоднішній день сміття вивозить “Ком-Еко”, однак ніякого договору з ним не укладено.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina