Сьогодні на сесії Трускавецької міської ради депутати заслухали ініціативне звернення свого колеги Романа Бучковича з приводу створення робочої комісії з вивчення проблемних питань “Трускавецького водоканалу”. Однак через дивний склад комісії, запропонований депутатом, рішення так і не затвердили.

сес3

Депутат від КУНу Роман Бучкович висловився за те, щоб створити комісію, яка б взяла на себе вивчення проблем, що сьогодні існують в “Трускавецькому водоканалі” та поставила б оцінку діяльності підприємства. Всі добре знають про існуючі борги водоканалу та нестабільну ситуацію на підприємстві. Однак депутатів сильно здивували прізвища людей, яких пропонував включити в цю комісію Роман Бучкович.

В ініціативі депутата йшлось про те, щоб включити в робочу групу таких осіб, як Ігор Паньків (колишній заступник міського голови Руслана Козира), Євген Юник (колишній депутат міськради) та Петро Іванишин (колишній виконавчий директор ТзОВ “Трускавецький водоканал”). Депутати, як і міський голова, відверто дивувались такій ідеї. Мовляв, чим нам можуть допомогти люди, які вже були при владі і не виправили існуючих проблем тоді.

Ініціативу Романа Бучковича не підтримали. “За” проголосували лише 5 міських обранців, 17 утримались, 2  проголосували проти. Загалом більшість висловилась за те, щоб цим питанням займались вже існуючі в раді комісії, які вивчатимуть ситуацію, дадуть їй відповідну оцінку та запропонують шляхи її вирішення.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina