На останній сесії Трускавецької міської ради депутати затвердили зміни до рішення “Про встановлення місцевих податків та зборів”. Незважаючи на спроби деяких депутатів підвищити ставки податку для бізнесу, їх все ж встановили на доволі низькому рівні.

Депутати внесли зміни до рішення від 30 січня 2015 року №789 в частині встановлення ставки податку на майно. Для житлових будинків та квартир ставку оподаткування залишили незмінною, в розмірі 2% від мінімальної заробітної плати. За цією ставкою оподатковуються будинки, площею більше 120 кв. м. та квартири площею більше 60 кв. м.

Що ж стосується оподаткування фізичних та юридичних осіб, то ставку податку підняли лише на 0, 1 – 0, 2%. Власники існуючих в місті готелів сплачуватимуть податок в розмірі 0,9%, власники офісних приміщень – 0,7%, торгових приміщень – 0,7%, гаражів – 0,5%, власники санаторіїв сплачуватимуть 0,7%, інші заклади – 2%.

Максимально високі ставки були встановлені для казино та публічних закладів міста – 3%, таку ж ставку отримали трансформатори. Для палацу культури ставку податку знизили до 0,3%. Для трускавецького дельфінарію також встановили доволі низьку ставку в розмірі 0,5%. Нові ставки податку власникам великих житлових приміщень та бізнесменам прийдеться сплачувати з початку 2017 року.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina