Депутати вимагають скасувати голосування за Закон про партійну диктатуру (№3700), адже документ було ухвалено із грубим порушенням регламенту.

Про це повідомив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

Нардеп зазначив, що проект Постанови про скасування голосування за законопроект №3700 вже підписали всі депутати від «Народного контролю», та зараз він проходить реєстрацію у ВРУ.

«Закон вдалося протягнути завдяки кнопкодавам – і ці факти були зафіксовані. Окрім того, цьому ганебному голосуванню передувала рекордна кількість спроб внести законопроект у порядок денний», – зазначив Добродомов.

За його словами, законопроект суперечить Конституції України та відкриває прямий шлях до встановлення  політичної диктатури.

«Норми закону дозволяють керівникам партій уже після виборів «тасувати» кандидатів у списку та в ручному режимі вирішувати, хто пройде у Раду, а хто – ні. Це, окрім всього іншого, – легалізація політичної корупції», – констатував нардеп.

Добродомов зауважив, що законопроект внесли лідери  всіх фракцій коаліції – БПП, «Самопомочі», «Батьківщини», «Народного фронту» та «Радикальної партії» – що  свідчить про їхнє бажання контролювати депутатів у своїх списках.

123
“Народний контроль”

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina