Мешканці вулиці Франка та прилеглих до неї провулків вже не один рік оббивають пороги влади та Бориславського РЕМу, розповідаючи про регулярні перепади напруги. Тут знаходиться настаріша в місті лінія електропередачі, замінювати яку ніхто не поспішає. Люди втретє звертаються з колективною заявою в РЕМ, однак почути їх вперто не хочуть.

Мешканці вулиць Франка та Антонича у Трускавці вже втомились писати звернення та скаржитись на той хаос, який відбувається на їхніх вулицях. Тут часто стаються прориви водопроводу, тож дорога завжди розрита і пройти нею не так вже й просто. Освітлення вулиці зведене до кількох ліхтарів, тож цю ділянку облюбували грабіжники, п’яниці та наркомани. Але те, що твориться в будинках, також нічим не тішить.

При нормі напруги 220 Вольт, тут вона коливається від 115 до 180. При таких показниках природньо, що ніяка побутова техніка працювати не може. “В нас вже декілька разів ламався холодильник, згоріла пральна машинка, часто доводиться виключати пробки в домі, щоб вберегти те, що є, коли бачимо, що напруга опускається до 112-115” – розповідає мешканка вулиці Антонича.

“В нас стоїть котел, але часто через таку низьку напругу він просто не може запуститись. Цокає-цокає, але результату ніякого. Тому часто навіть мерзнемо вдома, бо нема як запустити опалення” – продовжує сусідка.

“А в нас від такої напруги згоріла хата. Через перепад напруги розплавився стабілізатор, що в кінцевому результаті призвело до пожежі і ми залишились без хати. Був складений акт тоді, але пройшло вже півтора року, а нічого так і не змінилось. Зараз вже більше оберігаємось, пильнуємо, дивимось постійно, яка напруга” – розповідає трускавчанин, який також мешкає в цьому районі. “Я точно знаю, що були виділені кошти на заміну стовпів, але в нас досі стоять старі дерев’яні стовпи, гроші просто пішли комусь в кишеню. Що би ми не робили, все безрезультатно. Тепер в сусідів знову терпіння обірвалось – вони пішли втретє, понесли колективне звернення” – продовжує чоловік.

Таким чином, на ці вулиці, що є фактично ближнім центром міста-курорту, ніхто не зважає і не поспішає щось для них робити. Електромережа, отримуючи від людей оплату за спожите світло, надає людям наполовину менший обсяг напруги. І зовсім не поспішає вирішувати існуючі проблеми, замінювати стару лінію на нову, чи просто підсилити існуючу. Більше того, звернення людей зверхньо та по-хамськи ігнорують, демонструючи вкотре, що їм на них просто плювати.

Додзвонитись в Бориславський РЕМ знову не вдається. Там завжди або зайнята лінія, або просто ніхто не відповідає. Однак кидати цю проблему ми так просто не будемо. Тому, найближчими днями ми навідаємось особисто до керівництва РЕМу: вияснимо, чому людям не надають послуги в повному обсязі та нагадаємо працівникам електромережі ті обов’язки, які вони повинні виконувати та про які вони чомусь забули.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina