Громадська організація “Мокрий ніс” поступово розгортає роботу навколо врегулювання проблеми бродячих собак в місті-курорті. Коштами та надмірною підтримкою влади поки похвалитись не можуть, однак перші позитивні результати вже є.

пес

На сьогоднішній день, завдяки активній волонтерській роботі організації “Мокрий ніс”, вже відловлено та простерилізовано сім собак. Приміщення, яке надала влада, на території підприємства “Парк курортний” активно приводять до належного стану. “В цьому нас дуже підтримує Олексій Балицький, – зазначають волонтери, – Він надав нам плитку, все необхідне, щоб привести приміщення до належного санітарного стану. Тому зараз триває ремонт, але різниця вже сьогодні дуже відчутна”.

Підприємці, які раніше торгували біля музею, сьогодні залишились без роботи. Договори оренди міська влада вирішила не продовжувати, тож люди, які залишились на вулиці, також долучились до підтримки доброї справи. “Підприємці відчули, як це опинитись на вулиці. Вони віддали нам свої дерев’яні торгові ятки, тож ці дошки тепер підуть на виготовлення вольєрів, де будуть утримуватись собачки” – зазначають дівчата з ГО “Мокрий ніс”.

пес3 пес2

Сьогодні до підтримки організації долучився санаторій “Шахтар”, який віддав організації інвентар для роботи: меблі, шафки для зберігання медикаментів. “Ми вирішили стати першими та показати приклад іншим підприємцям міста, щоб вони також долучались та робили свій внесок в підтримання цього проекту та вирішення існуючої проблеми” – зазначив представник санаторію Андрій Остапчук.

“Кошти, щоб всі розуміли, виділені не на організацію. Вони підуть безпосередньо на оплату послуг тих людей, які здійснюватимуть вилов, стерилізацію, дегельмінтизацію собак. А дівчата, які зараз цим займаються, роблять це на волонтерських засадах і ми дуже вдячні, що вони взяли цю нелегку роботу на себе” – зазначила депутат від “Самопомочі” Віра Сазонова.

Свою підтримку цьому проекту вирішили проявити і такі політичні сили міста, як “Народний контроль” та “Громадянська позиція”. “Це – дуже важлива справа, адже ми живемо в місті-курорті, тому не можна дозволяти, щоб неврегульовані проблеми існування великої кількості бродячих собак підривали імідж нашого міста” – вважають депутати.

Наразі ж волонтерам приходиться й надалі тягнути на своїх плечах дуже багато справ, витрачаючи вільний час та особисті кошти на утримання та годування бездомних собачок. Тому ГО “Мокрий ніс” буде вдячна кожному, хто надасть фінансову підтримку та долучиться до важливої на сьогоднішній день роботи.

Контактні дані організації: спільнота на Фейсбук ГО “Мокрий ніс”

Наталя 097 37 52 601 Ірина 067 49 36 881

Отож, не будьмо байдужими!

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina