Вчора в Дрогобицькому будинку культури, під час робочої наради співробітників відділу культури району, були відзначені творчі колективи народних домів, які стали фіналістами зимового конкурсу «Колядує Франкове Підгір’я”.

Screenshot_6

16 творчих колективів, які гідно представили свої населені пункти та вийшли до фіналу конкурсу, отримали пам’ятні дипломи. Депутат райради від «Укропу» Омелян Стасула вручив народним домам дипломи-подяки, а депутат Руслан Цеслів, який, за сумісництвом, є помічником нардепа Богдана Матківського, привітав від його імені усіх присутніх та вручив фіналістам пам’ятні дипломи та символічні монети.

Screenshot_4

«Фінальний конкурс-огляд проводився в селі Болехівці. До фіналу вийшли 16 колективів району. Вони показали свої досягнення, свої здобутки, щоб донести їх до громади. Мені було дуже приємно там побувати разом з народним депутатом Богданом Матківським. Ми побачили там український дух, українську культуру, мораль, яку несуть у своїх виступах ці творчі колективи. Дякую вам, як керівникам народних домів, за те, що ви докладаєтесь до тої роботи та примножуєте ці творчі здобутки» – зазначив Руслан Цеслів.

Нагороди та вітання від Матківського отримали творчі колективи сіл Мокряни, Брониця, Рихтичі, Сторона, Уріж, Ріпчичі. Болехівці були відзначені нагородами аж тричі (за виступ вокального тріо, за сольний виступ та загалом – за роботу народного дому).

Screenshot_7

Омелян Стасула подякував усім, хто приймав та проводив у народних домах своїх населених пунктів такі кущові конкурси-огляди. Він вручив відзнаки-подяки директорам народних домів сіл Снятинка, Смільна, Новошичі, Винники, Гаї Нижні та Болехівці.

Головний спеціаліст відділу кадрів Дрогобицького районного відділу культури та туризму Леся Хом’як, в свою чергу, подякувала депутатам за проявлену увагу. «Я думаю, що такі результати в нас будуть й надалі. І якщо ви будете до нас ставитись з розумінням, то ми будемо ще краще працювати. Ми стараємось, ми робимо це для нашого народу та нашої України».

Screenshot_3

Нагадаю, що починаючи з Різдвяних свят, в районі проходив конкурс-огляд «Колядує Франкове Підгір’я”, на якому Дрогобиччина представила 50 своїх колективів. Кущові огляди проводились в різних селах району, а фінальний гала-концерт пройшов у народному домі села Болехівці, де були зібрані кращі з кращих колективи району. Традиційні українські виступи, автентичні колядки нашого краю та безсумнівні таланти виконавців подарували присутнім масу задоволення та продемонстрували співучість та обдарованість Дрогобицького краю.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina