До благородної справи – лікування та реабілітації українських воїнів, долучився спеціаліст з Південної Кореї – профессор орієнтальної медицини доктор Кім. На сьогоднішній день у Трускавці  він проводить реабілітацію 12 бійців АТО із складними пораненнями.

КІМ2

Вчора бійці АТО разом з Доктором Кімом, в якого вони у військовому санаторії проходять реабілітацію, прийшли на концерт Михайла Грицкана на його запрошення.
Прийшло б більше бійців, але дехто вчора приходив на концерт Валевськоі, який було відмінено. Хлопці жалілися, що треба було людей попереджати заздалегідь, бо дехто з них пересувається на милицях і їм важко.
Крім протермінованого передвиборного піару бажано і про хлопців подумати.

кім

Південнокорейський фахівець говорить, що для відновлення уражених частин тіла та відрегулювання процесів координації функціональних систем використовується ефективний метод голковколювання, припікань та електрорефлексотерапії (рефлексотерапії).Фінансування лікування взяв на себе підприємець Сергій Розора. Бажаючих долучитися просять звертатись за телефоном 0672534999.

 відео: 24 Канал

«Пропонуємо доктору Кіму організувати у Трускавці медичний центр, який зміг би продовжувати допомагати хлопцям, – каже Сергій Розора. – Адже на даний момент лише у військовому санаторії проходять реабілітацію понад 70 бійців з АТО».

 

Facebook Comments
About Author: online