Трускавець активно взявся за надання населенню додаткових субсидій на електропостачання. Оскільки саме електричні прилади останнім часом стали пріоритетним способом обігріву помешкань, це призводить до надвисоких рахунків за світло.

В зв’язку з плановим відключенням будинків від централізованого опалення, трускавчани все частіше стали обігрівати свої помешкання побутовими електроприладами. Адже далеко не кожен сьогодні може дозволити собі автономне газове чи навіть електричне опалення.

Screenshot_5

Тому, щоб допомогти людям, влада міста ініціювала надання додаткових субсидій на електропостачання. До реалізації цього багато зусиль та праці доклав зокрема заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Балицький, важку роботу проробило управління праці та соціального захисту населення. Завдяки спільним зусиллям їм таки вдалось врегулювати механізм надання цих субсидій. “Для надання такої субсидії нам потрібні два акти, – розповідає начальник управління соцзахисту Трускавецької міськради Віра Ільницька, – Це акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та акт обстеження стану зовнішніх і внутрішніх будинкових електромереж на їх відповідність вимогам. Ми почали співпрацювати з ОСББ, бо вони можуть надавати таку інформацію поквартирно, а щодо інших трускавчан, то ми просимо людей, звертатись спочатку до нас. Ми цю інформацію будемо передавати в “Комфорт-сервіс”, щоб вони оперативно реагували”.

Screenshot_3

“Управління соцзахисту проробило нереальну роботу. Я сам спочатку не вірив, що це вдасться, але все вийшло і на сьогоднішній день ми, мабуть, є першим містом, яке почало це субсидіювання. Це дуже важлива річ, ми навіть порахували, що близько 600 чоловік зараз зможуть оформити собі таку субсидію, в досить солідному розмірі” – зазначив депутат та голова ОСББ Андрій Степаненко.

Перші люди, які звернулись, уже отримали субсидії. Отож сьогодні, управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради просить мешканців міста, які в установленому порядку відключені від централізованого теплопостачання та які для обігріву квартир використовують побутові електроприлади і користуються житловими субсидіями звернутись для перерахунку субсидій на електропостачання в громадську приймальню Управління праці та соціального захисту населення за адресою м.Трускавець, вул.Бориславська,1. Для отримання детальнішої інформації можна звертатись за тел. 5-03-05, 5-41-93. Прийом громадян проводиться щоденно, без перерви на обід.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina