Очільник “Народного контролю” у Трускавці Святослав Грабовський ініціював створення спеціальної комісії по вивченню законності приватизації санаторіїв міста приватними структурами, однією з яких є ПрАТ “Трускавецькурорт”.

Вчора на сесії депутат Трускавецької міської ради від “Народного контролю” Святослав Грабовський виступив перед колегами з ініціативою створення комісії по розлідуванні законності приватизації санаторних об’єктів Трускавця. Під цю перевірку автоматично потрапить також всім відоме ПрАТ “Трускавецькурорт”. Депутати підтримали таку ідею, тож найближчим часом така комісія розпочне свою роботу.

Склад комісії, на сьогоднішній день, пропонується наступним: голова комісії – Святослав Грабовський, секретар – Руслан Цехмейстер, члени комісії: депутати Роман Бучкович, Зоряна Домбровська, Андрій Степаненко. Від громадськості до складу комісії ввійдуть почесний громадянин Трускавця Мирон Бучацький, Богдан Волощук, Ольга Славич. Також в склад комісії включили заступника міського голови Олексія Балицького.

Комісія повинна провести розслідування, в ході якого можуть виявитись багато нових, невідомих чи приховуваних досі фактів щодо переведення в приватну власність багатьох санаторних закладів міста. Про існування таких фактів, зокрема в діяльності ЗАТу – ПрАТу “Трускавецькурорту”, вже не один рік заявляє Мирон Бучацький. Зараз він матиме нагоду довести це та докластися до ініціативи повернення їх місту.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina