10 березня у Трускавці відбудеться похорон відомого українського музиканта, лідера гурту “НеМо” Анатолія Іванюка. Легендарного музиканта, який вчора відійшов у вічність, поховають у рідному місті, біля церкви Покрови.

На Аскольдовій Могилі в Києві (в церкві Миколая) відбудеться прощання з музикантом. Всі поціновувачі творчості співака, близькі та просто небайдужі люди зможуть попрощатись з кумиром в час з 14:00 години 9 березня до 04:00 ранку 10 березня. Заупокійна служба Божа відбудеться о 18 годині 9 березня – зазначила дружина музиканта, Олена Іванюк.

Screenshot_4

Після прощання в Києві тіло музиканта повезуть до Трускавця, де в Покровській церкві відбудеться церемонія похорону. Орієнтовний час поховання – 10 березня о 12:00, повідомляє МедіаДрогобиччина.

Група «НеМо» була створена в 1997році у м. Трускавці. Анатолій Іванюк був творчим ядром рок-гурту, композитором, продюсером та аранжувальником. Окрім діяльності в гурті, Іванюк був звукорежисером багатьох українських фільмів. Протягом останнього часу він активно займався волонтерською діяльністю, часто їздив в зону АТО, збирав кошти на потреби наших бійців. Був нагороджений бойовою нагородою Міністерства Оборони України “За оборону Маріуполя”.

Screenshot_3

В Іванюка раптово виявили рак. Він довго та наполегливо боровся з цією підступною хворобою. 5 березня швидка допомога забрала Анатолія в лікарню. В нього виникли сильні ускладнення хвороби. Після реанімації стан музиканта дещо покращився, він написав у Фейсбуці з черговими словами подяки. Та вже через день, 6 березня, Іванюка не стало. Країна втратила ще одного талановитого музиканта, волонтера та просто чудову людину…

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina