“… І хто я тут без тебе?.. Як вільний птах без неба?..

І хто я тут без тебе?.. Без тебе мене нема…”

Сьогодні у Трускавці відбувся похорон лідера гурту “НеМо” Анатолія Іванюка. Легендарної талановитої людини, жертовного активіста та волонтера, який зробив в житті багато добрих справ та гідно відійшов до Господа. Він прожив своє життя недаремно, а його музика тішитиме слух ще не одному поколінню українців.

Близько півдня АТОвці та активісти Трускавецького автомайдану вирушили до перехрестя Героїв, де з прапорами зустріли автомобіль із тілом героя. Колона транспорту рушила до Трускавця, де біля церкви святої Покрови вже чекали близькі, друзі та просто небайдужі люди, які прийшли висловити свою підтримку та провести Анатолія в “останню дорогу”.

Screenshot_3  Screenshot_4

В церкві відслужили заупокійну панахиду, а потім тіло Іванюка винесли на площу позаду церкви, де відбулось емоційне прощання з музикантом. З промовами виступили священики, друзі-музиканти, В’ячеслав Умнов. Люди плакали, слухаючи музику гурту “НеМо”, а зовсім поруч Анатолій, ще здоровий та життєрадісний, всміхався присутнім з плакату. Таким його запам’ятають всі. Таким він був: щирим, самовідданим, творчим, готовим на самопожертву заради інших та заради своєї країни.

Screenshot_5   Screenshot_6

Screenshot_7

Хвороба підкралась до нього раптово, коли він був в самому розквіті сил та творчого потенціалу. Він творив легендарну музику, робив добрі справи, допомагав нашим військовим, влаштовував благодійні концерти. Він зробив багато для країни, багато для кожного з нас. “Він вчив нас своєю музикою любити рідну землю, любити свою Україну, свою мову. І ця музика залишиться всім нам, наступним поколінням на згадку про нього” – зазначив військовий капелан Тарас Коцюба.

Анатолія Іванюка поховали та кладовищі в Трускавці. Його провели в останню дорогу, аплодуючи його щирості, таланту та доброті…

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina