Супермаркет “Будівельні технології XXI ст” у Трускавці проводить акцію “ПОПАДИ в ДЕСЯТКУ”, учасники якої мають можливість виграти суперприз – плазмовий телевізор.

12032368_10206623301434709_778785237_n

Умови акції: Суть Акції “Десятка”: при купівлі Товару на суму від 2 000 грн. в одному з магазинів Товариства: супермаркеті “Будівельні технології ХХІ століття”, салоні світлотехніки “LightMARKET”, виставковому залі “Салон керамічної плитки “КерамМАРКЕТ” одним чеком покупцям: а) надається одноразова знижка 10% на весь товар при наступних покупках у будь-якому з 3-х магазинів при наявності заповненого акційного купону (лівої частини з штрих-кодом)*; б) надається можливість виграти суперприз (плазмовий телевізор) при умові здійснення покупцем 3-х разових (одним чеком) покупок на суму 2 000 грн. і більше; в) надається можливість виграти один з десяти подарункових сертифікатів номіналом 500 грн. при умові здійсненні покупцем 2-х разових (одним чеком) покупок на суму 2 000 грн. і більше.

* Знижка не розповсюджується на інші акційні товари (реклама на фасаді, білбордах). * Знижка не надається на Товари з обмеженою націнкою.

* Заповнення персональних даних покупця в акційному купоні (П.І.Б., номера контактного телефону), а також згода на їх використання та обробку є обов’язковою вимогою акції «Попади в Десятку» та фінального розіграшу суперпризу.

* До участі в акції «Попади в Десятку» та фінальному розіграші допускаються особи, яким виповнилося 18 років. Дана Акція діє у всіх 3-х магазинах Товариства. Термін дії даної рекламної акції з 01 грудня 2015 р. до 29.02.2016 р. Акційний купон діє до завершення терміну дії акції «Попади в Десятку» до 29.02.2016 р.

Фінальний розіграш ЛОТІВ (акційні купони) відбудеться 15 березня 2016 року о 18-00 год. шляхом жеребкування. Кожний ЛОТ має свій порядковий індивідуальний номер.

* Покупці, які здійснили вперше разову (одним товарним чеком) покупку на суму 2 000 грн. і більше в одному з 3-х магазинів, отримують акційний купон на одноразову знижку 10% на наступну покупку та зберігають його (а також товарний чек на суму 2 000 грн. і більше) до наступної покупки для отримання одноразової знижки 10% у будь-якому з 3-х магазинів.

* Покупець при першій разовій покупці на суму 2 000 грн. і більше для участі в акції «Попади в Десятку» ознайомлюється з умовами акції, заповнює акційний купон та опитувальну анкету.

* Кожен раз при здійсненні 2-ї та наступних разових покупках на суму 2 000 грн. і більше покупець отримує акційний купон на одноразову знижку 10%. ЧИМ БІЛЬШЕ ПОКУПОК — ТИМ ВИЩИЙ ШАНС ВИГРАТИ СЕРТИФІКАТИ НОМІНАЛОМ 500 ГРН. ТА ПЛАЗМОВИЙ ТЕЛЕВІЗОР !!!

* Фізичні особи, які мають карточки на знижку 3%, 5% та 8%, при 2-й та наступних покупках отримують одноразову знижку 10% за умови дотримання умов акції «Попади в Десятку». Знижка по карточці покупця не сумується зі знижкою акції.

* Якщо покупець при 2-й та наступних покупках здійснив разову покупку на суму, меншу ніж 2 000 грн. – такий покупець не отримує акційний купон на одноразову знижка 10% на наступну покупку.

* Учасниками розіграшу СУПЕРПРИЗУ (плазмового телевізора) стають покупці, які здійснили 3-и і більше разових покупок на суму 2 000 грн. і більше. СУПЕРПРИЗ поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

* Учасниками фінального розіграшу – подарункових сертифікатів номіналом 500 грн. (одного з десяти) – стають усі покупці, які здійснили 2-і та більше разових покупок на суму 2 000 грн. і більше. * Покупець може обміняти подарунковий сертифікат на товар аналогічної вартості в одному з 3-х магазинів, або отримати компенсацію 500 грн. від вартості товару на більшу суму.

* Перед початком фінального розіграшу покупець пред’являє організаторам розіграшу документи, які посвідчують його особу. !!! Покупці, які не з’явилися на фінальний розіграш, до участі у жеребкуванню не допускаються.

* У розіграші бере участь ліва частина (з штрих-кодом) акційного купону. Кожний акційний купон (ліва частина з штрих-кодом) має свій індивідуальний номер № (ЛОТ).

* При поверненні товару акційний купон анульовується, а така покупка знімається з реєстру учасників фінального розіграшу. !!! При частковому поверненні товару, якщо сума залишкового (неповернутого) товару складає 2 000 грн. і більше, – умови акції зберігаються, акційний купон дійсний.

* Анульовані купони зберігаються до кінця фінального розіграшу (до оголошення організаторами розіграшу їх недійсними).

* Кожний учасник акції «Попади в Десятку”, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року, дає свою згоду на обробку, використання та зберігання своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року. Організатори акції зобов’язані не розголошувати персональні дані покупців (П.І.Б. та контактний телефон) та використовувати їх тільки для проведення акції та фінального розіграшу включно до 15 березня 2016 року. !!! В разі відмови покупця надати свої персональні дані для участі в акції «Попади в Десятку» – на такого учасника умови акції не поширюються.

Я, _______________________________________________________________________________, (прізвище, ім’я, по-батькові) ознайомлений з умовами акції «Попади в Десятку» та даю свою згоду на обробку, використання та зберігання своїх персональних даних до завершення фінального розіграшу – до 15 березня 2016 року. ____________________ ___________________ / _____________________________ / (дата) (підпис) (П.І.Б.)

Фінальний розіграш відбудеться 15 березня о 18:00 за адресою: м. Трускавець, пл. В.Чорновола, 1Б/1. Більше про умови акції «Попади в Десятку» дізнайтеся по телефону: (03247) 6 85 00. ЗРОБІТЬ ПОКУПКИ ТА ОТРИМАЙТЕ СВІЙ ШАНС !!!

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina