Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман провів зустріч з представниками вугільної промисловості, на якій обговорив нагальні проблеми галузі та можливості розширення її державної підтримки. На цьому засіданні обговорили також питання калійників і долю законопроекту № 0929.

groysman-shahtari_4

Голова Парламенту зазначив, що необхідно знайти можливості для відродження, розвитку та системної підтримки вугільної промисловості України.

Представники шахтарів окреслили низку головних проблем промисловості. Зокрема, учасники обговорення повідомили, що Державним бюджетом на 2016 рік не передбачено положень державної підтримки галузі, що ще більше загострює ситуацію у вугільній промисловості.

Серед інших проблем, які потребують вирішення, за їх словами, – затримки з виплатами заробітних плат, необхідність їх підвищення до належного рівня та проведення модернізації шахт. У зв’язку з цим представники галузі закликали ухвалити низку зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів, необхідних для вирішення зазначених проблем.

Сторони домовилися 22 березня провести зустріч за участі представників Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а також Міністерства енергетики та вугільної промисловості України для фахового та детального обговорення проблем галузі та зареєстрованих законопроектів. “Я обіцяю з вами спільно у вівторок зібратися і шукати системний вихід з ситуації”, – запевнив шахтарів В. Гройсман.

Портал Верховної ради України

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina