Земельна комісія Трускавецької міської ради зібралась на позачергове засідання, щоб вирішити проблему самовільної реконструкції туалету в першій зоні санітарної охорони міста. Одноголосно депутати підтримали рішення щодо припинення будівництва та демонтажу збудованого.

12805864_1015819661836713_4877112684267601984_n

Депутати Трускавецької міської ради сьогодні зібрались на позачергове засідання земельної комісії, щоб припинити самовільне будівництво в курортному парку, на бульварі Торосевича. Член комісії Андрій Кісак висловився перед присутніми з ініціативою щодо більш радикальних дій відносно таких недобросовісних осіб, які дозволяють собі без будь-яких погоджень будівництво в санітарній зоні міста.

“В нас місто-курорт, ми не повинні дозволяти такі речі. Люди самовільно собі будують, без дозволів, а влада мовчить, міська рада нічого не робить. Нам треба приймати відповідні рішення, щоб такого не відбувалося” – зазначив Кісак. З ним погодились інші члени комісії, які, однак, зазначили, що все потрібно робити у правовому полі.

До дискусії долучився також міський голова Андрій Кульчинський. За його словами, туалет на бульварі Торосевича знаходиться у власності ПрАТ “Трускавецькурорт”, однак він зданий в оренду підприємцю Петру Сивому, який власне і почав це будівництво. Також Кульчинський зачитав лист, який ПрАТ “Трускавецькурорт” відправило пану Сивому 25 березня. В ньому було звернення з вимогою демонтувати розпочате будівництво та повернути приміщення туалету до попереднього стану.

В договорі оренди, який Трускавецькурорт уклав з Петром Сивим було чітко вказано, що використовувати приміщення не за призначенням та проводити там будь-яку реконструкцію заборонено. В листі-зверненні, яке особисто вручили в руки пану Сивому, ПрАТ вказав термін 10 днів на повернення приміщення до попереднього стану. В разі, якщо це не буде виконано Трускавецькурорт зобов’язався розірвати договір оренди та самостійно розібрати розпочате будівництво.

Серед присутніх депутатів під час обговорення питання виникли припущення відносно того, що Петро Сивий є лише посередником, який орендував туалет. Натомість основним замовником робіт цілком може бути хтось інший, який просто прагне дестабілізувати ситуацію в місті та “насолити” владі.

Інспекція з благоустрою Трускавецької міськради склала відповідний припис, виїхавши на місце порушення. Відділ архітектури та містобудування направив відповідного листа в архбудконтроль, який має повноваження впливати на незаконні забудови. “Я виїжджав на місце ще в п’ятницю ввечері, роботи були припинені. До сьогоднішнього дня їх ніхто не продовжував, – зазначив Олексій Балицький – Нам зараз потрібно особисто поспілкуватись з Петром Сивим, зрозуміти, хто є замовником цих робіт, хто за цим стоїть. Після засідання комісії ми підготуємо відповідне звернення до нього, в якому чітко вкажемо термін, протягом якого він зобов’язаний демонтувати збудоване”.

Комісія прийняла рішення зобов’язати профільного заступника міського голови Олексія Балицького підготувати відповідне звернення до підприємця Сивого з вимогою повернути будівлю до попереднього стану в термін до кінця тижня. “Якщо до 09:00 години ранку п’ятниці, роботи з демонтажу збудованого не розпочнуть, то ми відповідні заходи будемо вживати самі”. Тобто, демонтаж виконають або працівники ПрАТ Трускавецькурорт або КП “Парк Курортний”.

12400987_1015819475170065_2748588652530860686_n

Всі присутні одноголосно підтримали це та погодились з тим, що самовільні дії забудовників потрібно припиняти. Міський голова Андрій Кульчинський також підтримав ініціативи депутатів, зазначивши, що в першій санітарній зоні ніхто будувати не має права. Будівництво є протизаконним, тому закривати на це очі не можна. Юридичний відділ в свою чергу зобов’язали підготувати відповідний правовий супровід, щоб дії міської влади відбувались чітко в рамках закону.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina