Сьогодні земельна комісія Трускавецької міськради, серед ряду земельних питань, розглядала звернення ОСББ “Комплекс “Лісова пісня” щодо відведення їм земельної ділянки на вулиці Сагайдачного для обслуговування прибудинкової території. Вражаючим однак є розмір ділянки, яку намітило для себе об’єднання – 0.2386 га.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Комплекс»Лісова пісня» звернулось до міської ради задля надання їм дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.2386га по вулиці Сагайдачного. ОСББ прагнуло отримати ділянку для обслуговування прибудинкової території, за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування та у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка вільна від забудови.

ОСББ скористалось своїм законним правом на отримання землі для обслуговування прибудинкової території. Однак розміри ділянки, яку хоче отримати організація є надто великими. Тому депутати вже на земельній комісії проголосували за те, щоб відмовити ОСББ “Комплекс “Лісова пісня” в наданні дозволу на відведення цієї земельної ділянки.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina