metyk

19 червня о 10.00 секретаря Дрогобицької міської ради Тараса Метика допитуватимуть у кримінальній справі щодо перешкоджання журналістській діяльності. Обвинуваченим у справі проходить Пукало Андрій — син депутата Дрогобицької міської ради, головного лікаря Стебницької міської лікарні Пукала Романа.
Нагадаємо, під час збору інформації у Стебницькій міській лікарні щодо зловживань і порушень на займаній посаді Пукала Романа, які були зафіксовані Державною фінансовою інспекцією (колишнім КРУ), вочевидь “захищаючи” кар’єру свого батька, його син перешкоджав діяльності журналіста Руслана Солонця та здійснив напад на нього. Внаслідок нападу журналіст змушений був припинити виконання своїх професійних обов’язків і залишити приміщення СМР. Як засвідчили дві судово-медичні експертизи, внаслідок учиненого Пукалом нападу, журналіст не лише не зміг здійснити свої професійні обов’язки, але й зазнав ушкоджень середньої тяжкості, а саме — перелом кістки стопи.
Секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик був присутній при нападі на журналіста і перешкоджанні йому у роботі, проте жодним чином не зупинив агресивні протиправні дії сина свого колеги, а лише спостерігав за цим зі сторони.
Нагадаємо також, що Метик, незважаючи на членство в партії КУН, працював у дуже тісній зв’язці з “регіоналом” Радзієвським і не так давно на вимогу громадськості Дрогобича був змушений подати заяву на звільнення. Проте потім йому вистачило совісті через суд добиватися відновлення на посаді секретаря міськради.
Вочевидь, журналістам, громадським активістам та й усім небайдужим має бути цікава позиція людини, яка на сьогодні займає посаду в.о.голови міста.
На судове засідання запрошуються усі бажаючі: 19 червня, 10.00, міскрайонний суд на вул.Лесі Українки.

Facebook Comments
Tags:
About Author: online