10 сесія Трускавецької міської ради продовжилась та так і не завершилась. Депутати обговорили та проголосували ряд земельних питань, затвердили нарешті програму розвитку міста та оголосили про перерву до наступного четверга.

13015643_1065221093523442_3026206806204309099_nСьогодні трускавецькі обранці все ж проголосували важливе для міста питання – програму розвитку на 2016 рік, над якою довго сперечались на попередньому пленарному засіданні. Тоді, нагадаю, депутати відклали розгляд питання, через те, що в ряд фінансованих об’єктів потрапили два нові будинки, які перебувають на балансі ОСББ.

Однак гальмувати надалі програму розвитку міста депутати не ризикнули. Через її неголосування, затримується фінансування багатьох перехідних об’єктів та кошти по співфінансуванні міських проектів. Тому більшість таки підтримала прийняття програми в пропонованому вигляді і її таки затвердили.

Депутати проголосували також ряд земельних питань. Багато чого розглянути не вдалось, оскільки працювала сесія до 14:00 години. На наступний раз були перенесені питання щодо КП “Харчовик” (“Пельменна”), на місце якого ймовірно буде оголошено конкурс, так як сьогоднішнє керівництво не надто старається впроваджувати на підприємстві зміни та покращувати якість роботи закладу.

Також на наступному засіданні депутати будуть знову розглядати питання затвердження детального плану будівництва багатоквартирного житлового будинку по Бориславській 28. Його прийняли попереднього разу, однак міський голова заветував рішення. Нагадаю, що мешканці сусідніх будинків виступали проти цієї забудови, а депутати переймались тим, що будівля стане черговою “свічкою”. Також проект будівлі нібито не відповідав нормам протипожежної безпеки. Тому Андрій Кульчинський скористався своїм правом заветувати рішення сесія.

Однак, отримавши заключний висновок керівника трускавецьких “надзвичайників” Миколи Лучковського, виявилось, що норми таки дотримані і законних причин для відмови в затвердженні плану немає. Тому депутати матимуть змогу переголосувати це рішення та подолати, таким чином, вето мера.

Також сьогодні під час сесії було оприлюднено інформацію, щодо тарифу на водопостачання в Трускавці. НКРЕКП встановило єдиний тариф на водопостачання та водовідведення для “Трускавецького водоканалу”. Тож відтепер вартість води у Трускавці становитиме 16, 62 грн за кубометр.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina