Сьогодні о 5:10 ранку в житловій квартирі по Бориславській 44 сталася пожежа. Пожежники, оперативно зреагувавши на виклик, швидко погасили її та врятували життя мешканці квартири.

О 5.10 ранку, 5 травня 2016 року, на 3-му поверсі будинку, що на Бориславській 44, спалахнула пожежа. 94-літня мешканка цієї квартири була сама вдома і не мала можливості вибратись з епіцентру пожежі.

За свідченням Святослава Грабовського, який став очевидцем події, трускавецькі МНС-ники дуже швидко зреагували на виклик. “Протягом 3 хвилин вони прибули до місця пожежі, погасили полум’я та винесли літню жінку з квартири до машини швидкої допомоги” – зазначив Грабовський.

Не зважаючи на те, що під’їзду до будинку пожежна машина не мала, рятувальники професійно виконали свою роботу. Вони піднімались до третього поверху пожежною драбиною та через вікно гасили полум’я. Потім зсередини відкрили двері та винесли жінку з квартири.

На щастя, завдяки оперативності рятувальників, жінка не зазнала значних опіків та здебільшого відбулась переляком. 94-річну мешканку після евакуації забрала швидка допомога. Причини загорання встановлюються.

Ніна ФЕДЬКО, фото – Святослав Грабовський

Facebook Comments
Tags:
About Author: online