У вівторок 03.04.2016р. групою людей був жорстоко побитий поранений доброволець, учасник АТО, Ляховин Степан Богданович. На даний момент він перебуває у міській Дрогобицькій лікарні, де йому не хочуть надавати допомогу. А справу з побиття намагаються “зам’яти”, – про це в соцмережах повідомив Богдан Войтович.

За словами родичів потерпілого атовця, батьки одного з його кривдників працюють в тій же лікарні та всіляко намагаються зам’яти справу. Потерпілий страждає від головокружіння, тошноти, болів у нирці. В нього вибиті зуби та часткова відсутність слуху. Однак, звернувшись до місцевої лікарні, після огляду лікаря йому виписали тільки знеболювальне.

Вночі 3 травня Степана ЛЯХОВИНА, позивний “СИВАК”(з с.ЛУЖОК), бійця ДБ ОУН жорстоко побили. Схопивши за горло, його повалили на землю і копали ногами. Били воїна, не зважаючи на те, що він є інвалідом 3-ої групи і в його тілі після ГЛИБИННИХ МНОЖИННИХ ПОРАНЕНЬ ГОЛОВИ, ШИЇ, ЛЕГЕНЬ, РУК, НІГ залишилось ще більше 40 ОСКОЛКІВ.

Степан Ляховин майже рік добровольцем воював у ПІСКАХ. Згодом лікувався у Дніпропетровську (в лікарні ім. Мечнікова). “Не маючи УБД, Степан уже після госпіталю ще раз пішов на фронт, щоб захищати від окупантів Україну, яка складається у тім числі, і з таких потвор, що били бійця і з його родин, які тепер це побиття приховують!” – зазначив Войтович.

Побачивши зранку, що син весь набряклий, з саднами на голові, тілі і без трьох зубів, мама викликала швидку. Потім була міліція – з району і з Дрогобича. Депутат районної ради Дмитро Куцій супроводжував побратима увесь день. Тут же відреагував голова ГО “Всеукраїнське об”єднання учасників АТО” Микола Кобільник.

“…Дико боляче і страшно,що це злодіяння вчинили люди, котрі щонеділі ходять до церкви і мають відношення до медицини…
…Дико, що напади із побиттям наших Воїнів чиняться уже не вперше: Олегу П.(ОУН) переламали таз, Володимиру В.(ЗСУ)- зламали руку, Степану вибили зуби і копали по зраненому тілу, обзиваючи при тому “контуженим”…
…Уклінне прохання до панів Попова і Кобільника: якщо наші “українські гниди” з такою зневагою ставляться то тих, хто є нашим захистом і гордістю, підсобіть, будь ласка, щоби чоловічки з цієї сім”ї “К” отримали повістку до війська. Подейкують, що 10 числа хлопці з “інвалідністю” чкурнуть за кордон. А в нашій правовій державі таки повинен восторжествувати закон!..” – пише Войтович.

Сьогодні 06.05.2016р. у ДРОГОБИЧІ, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, повинні відбутись збори(мітинг) на підтримку бійця добровольчого батальйону АТО ЛЯХОВИН СТЕПАНА БОГДАНОВИЧА, з позивним «Сивак». В них приймуть участь Всеукраїнська спілка солдатів АТО, а також багато місцевих та обласних спілок патріотичного спрямування та волонтерів.

Прохання всім небайдужим підтримати бійця добровольця, який не шкодував свого життя та здоров’я заради нас з вами і нашої України.

Facebook Comments
About Author: online