Відбулось засідання виконкому Трускавецької міської ради. Серед найголовнішого – надання житла Тарасу Прокопіву, затвердження концепції ярмаркової діяльності та погодження розташування дитячих карусель на Майдані Незалежності.

Розпочався виконком з позитивного рішення, – про надання житла ветерану збройних сил, учаснику бойових дій,  який на даний час  проходить військову службу в АТО, Тарасу Прокопіву. Військовослужбовець прийшов на засідання разом з дружиною. Після вручення ключів від квартири, сім’я розчулилась, розповідаючи, наскільки важливим є це житло для них, адже стояли в черзі ще з 1998 року.

Поміж рядом формальних комунальних питань, виконком сьогодні затвердив схеми розташування місць, для встановлення лотків роздрібної вуличної торгівлі в місті-курорті. Схеми розміщені на сайті міськради. Якщо на попередньому засіданні питання відклали через відсутність чіткої схеми, то сьогодні його таки прийняли.

Також сьогодні члени виконкому проголосували платні послуги з відвідування музею історії міста та Художнього музею М. Біласа та затвердили Концепцію ярмаркової діяльності та Положення про організацію та проведення ярмарку туристичних послуг.

Серед слушних зауважень були побажання Рената Борсука розробити чітку конкурсну основу з вимогами, згідно з якими буде можливість обирати підприємців, які подають заяви на участь в ярмарку. “Зараз до участі в ярмарку були допущені ті, хто написав заяву. Але, якщо бажаючих буде більше, то ми маємо чітко сформувати критерії відбору” – зазначив Борсук.

Заступник міського голови Олександр Ткаченко назвав зауваження слушними та запропонував Ренату скерувати свої ідеї в ТІКЦ, щоб допомогти їм якісніше організувати роботу з організації ярмарку.

Також виконком погодив розміщення дитячих карусель, які  стоять впродовж останніх декількох років в центрі міста. До проекту рішення були зауваження. Зокрема Наталія Пономаренко зазначила, що потрібно змінити схему обслуговування дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей. “Цих дітей потрібно обслуговувати за спеціальними жетонами чи білетами, але не так, як це робиться зараз. Знаю, що багато дітей просто не ходять туди, бо це ображає їхню гідність, – йти до каси, щоб перевірити своє прізвище в списку. Якщо б дитина мала квиток на руках, вона б могла повноцінно йти кататись на каруселях з усіма іншими” – зазначила Пономаренко.

Ренат Борсук цікавився тим, чи не знаходяться каруселі в першій санітарній зоні. Бо, якщо так, то ведення підприємницького діяльності мало б бути заборонене. Але, оскільки чітко стверджувати про розташування в санітарній зоні чи поза нею було важко, то поки погодження затвердили. “Зараз ми намагаємось чітко вияснити, яку діяльність можна проводити в межах Курортного парку, в межах санітарної зони, яка є строго забороненою. В нас велика частина міста в санітарній зоні, то якщо так розглядати, то багато об’єктів зараз прийшлось би закрити. Але якісь атракції в центрі нам потрібні” – зазначив Андрій Кульчинський.

Закиди на цю тему, однак в більш агресивному форматі, пролунали від депутатів від “КУН”, які прийшли на засідання виконкому. Закидували міському голові перевищення повноважень та переконували, що каруселі знаходяться таки в санітарній зоні. В результаті міський голова зробив зауваження депутату Андрію Кісаку та попросив вести себе більш коректно.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: online