У Трускавці пройде спільна виїзна нарада Комітету ВР України з питань сім’’ї, молодіжної політики спорту та туризму і Комісії фізичної культури, спорту і туристики Сейму Республіки Польща. В рамках засідання відбудеться відкрита конференція-презентація туристичної, оздоровчої та відпочинкової інфраструктури Трускавця на тему “Трускавець – сучасний туристичний полюс Карпатсько – Бещадського регіону”. Місто-курорт вперше прийматиме захід такого рівня, адже раніше їх організовували в столиці.

Засідання проходитиме з 21 по 23 травня, в курортному готелі “Ріксос-Прикарпаття”. Організатором виступає комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, спільно з міською радою Трускавця та ГО “Європейська інтеграція України”.

В рамках міжнародної наради, 22 травня відбудеться конференція-презентація туристично-оздоровчих можливостей Трускавця. Вона пройде за участю депутатів Верховної Ради України та послів Сейму Республіки Польща. Керівником української делегації виступить депутат ВР, голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний, польську делегацію очолить Іреніуш Раc, голова комісії фізичної культури, спорту і туристики сейму РП.

На заході також будуть представники обласної влади: голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Організатори планують провести захід в презентаційному стилі: представивши перед гостями можливості відпочинково-оздоровчого туризму Трускавця (гості матимуть змогу відвідати певні санаторно-курортні заклади міста та оцінити їхній сервіс) та обговоривши перспективи його подальшого розвитку.

Захід може стати гарною промоцією для міста та відкрити нові можливості міжнародної співпраці та залучення додаткових інвестицій. Він продемонтрує переваги курорту, його розвиток та привабливість для туристів. Всі передумови для цього в міста вже є. Великим плюсом є навіть той факт, що представники польської сторони висловились за проведення наради саме в Трускавці.

Раніше заходи такого рівня приймав та проводив Київ. Однак, зважаючи на позитивні зрушення в дипломатичних відносинах між містами України та Польщі та високий рівень, на якому було підписано пілотний проект про співпрацю між Трускавцем, Старосамбірщиною та польськими містами Ріманова і Сянок, проведення виїзного засідання довірили саме місту-курорту.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: online