Трускавчани, що мешкають на вулиці Заньковецької, вийшли сьогодні з протестом проти самовільних дій керівництва готелю “Трускавець”, адже ті планують обгородити свою територію, чим перекриють доступ мешканців житлового сектора до центру міста.

13239356_1047673801984632_1584335206404122789_n  13233058_1047673818651297_4954193213867813027_n

Багато років люди, які живуть на вулиці Заньковецької, гості санаторію “Едельвейс” та й навіть мешканці вулиці Сагайдачного (“Вишенька”) ходили існуючою тут дорогою, адже вона є найближчим шляхом до центру міста. Однак, зараз, після того, як готель “Трускавець” взяв у оренду новий власник і почав у ньому капітальний ремонт, все почало змінюватись.

“Ми завжди ходили цією дорогою. Вона завжди тут була. Завжди ходили повз готель, бо по-іншому як нам дістатись до центру чи до Дрогобицької? По Довбуша дороги немає, можна лише по Лисенка йти, роблячи досить великий круг, щоб дістатись до центру” – зазначає мешканець вулиці Заньковецької.

“Ми недавно побачили, що зі сторони парковки, яка є приватна і також закрита, працівники санаторію вкопали бетонні стовпці, щоб ставити огорожу. Коли ми пішли до працівників, потім до головного інжерера і ще до одного представника готелю, то виявилось, що наші побоювання справдилися, – там таки поставлять огорожу і ходити тудою ми не зможемо”.

Представники готелю багато чого наговорили тоді людям. Хтось сказав, що земля належить готелю і вже приватизована його власником. Хтось заявив, що не лише лицьову сторону з боку вулиці Дрогобицької будуть огороджувати, але й позаду готелю виросте паркан. А один російськомовний співробітник готелю “Трускавець” заявив: “в нас є багато грошей і ми робитимемо те, що схочемо”.

Сьогодні, на жаль, цього “олігарха” в готелі знайти не вдалось. Не було чомусь і головного інженера. Вдалось поспілкуватись лише з головою правління готелю “Трускавець” та представником нового орендаря, який представлятись не захотів і побажав залишитись просто паном Сергієм. Вони разом розповіли, що збираються робити і чому.

“В нас є договір оренди до 2039 року. Відповідно ми хочемо територію облагородити, привести до належного стану, обгородити, поставити тут лавочки. Ну хто хоче, щоб через його подвір’я постійно ходили сторонні люди?.. Позаду готелю ніхто ставити огорожу не буде. Тому люди зможуть ходити тудою, навколо готелю і виходити на Дрогобицьку” – заявив голова правління готелю.

Представник “Трускавця” провів мешканців тою стежкою, якою їм варто буде надалі ходити і запевнив, що позаду готелю ніхто їм дорогу не перекриватиме. Їхня ділянка закінчується за декілька метрів від самого приміщення, тому по суті робити цього керівництво готелю не має права. Однак дорога позаду готелю розбита та болотяна, під час дощу та негоди ходити нею буде вкрай важко. До того ж люди не надто вірять обіцянкам та налаштовані на те, щоб взагалі не дозволити представникам готелю ставити огорожу.

“Нас просто хочуть замкнути, наче в клітці. Ми живемо біля самого центру, але щоб дістатись до нього нам прийдеться обходити досить далеко. Вони хочуть робити краще, гарніше, комфортніше, але кому? Та тільки собі, про нас вони зовсім не подумали. Але так не можна. Мусить бути якийсь компроміс” – вперто налаштовані мешканці. Вони збираються відстоювати право на вільний доступ до своєї вулиці зі сторони центру і вимагатимуть від влади підтримки та сприяння в цьому.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: online