Днями був оприлюднений обласний рейтинг соціально-економічного розвитку міст та районів Львівщини. Трускавець значно покращив свої показники і лише на один бал відстав від Львова, який наразі продовжує очолювати цей рейтинг.

Підсумки рейтингу за квітень підвели у вівторок, 17 травня, на нараді Голови Львівської ОДА Олега Синютки з міськими головами та головами райдержадміністрацій області.

Отож серед міст обласного значення рейтинг очолили Львів та Трускавець. Серед районів найбільшу тенденцію до зростання економічних показників продемонстрували Пустомитівський, Миколаївський та Яворівський. Найнижчі показники, на жаль. закріпились за містами Червоноград та Дрогобич і Мостиським, Турківський та Радехівським районами.

За повідомленням Львівської ОДА, рейтинг формували, дивлячись на показники бюджету, рівень зайнятості населення, інвестиційну привабливість, заборгованості міст чи районів та ін. Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, серед критеріїв, що впливають на формування рейтингу, зазначив видачу ділянок АТОвцям, культурно-розважальні заходи, якість дошкільної освіти, роботу ЦНАПів, своєчасне вивезення сміття та проказники звернень громадян на лінію 112.

Трускавець в усіх цих критеріях продемонстрував позитивну тенденцію до зростання соціально-економічних показників. Порівняно з попереднім місяцем, коли відставання від Львова було значно відчутнішим, сьогодні місто-курорт поступилось першим місцем обласному центру всього на долю одного бала.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: online