У Бориславі та в Дрогобичі- феєричні молодиці з народним гумором та запальними піснями – Наталя Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон»

12494711_965795536802992_7420487304480960340_n (1)(1)

Друзі. Борислав та Дрогобич зустрічає наших зірок. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати справжню двогодинну сміхотерапію.
7 червня, понеділок, 19:00 у Бориславському міському Палаці Культури дійство, яке не залишить байдужим жодного слухача, подарує гарний настрій та приємні відчуття свята, яке є таким бажаним для кожного з нас. 6 червня, понеділок, 19.00, у Народному домі Дрогобича!

 

На численні прохання у нашому місті переможці телевізійного конкурсу-шоу «Україна має талант – 2013» і просто феєричні молодиці з народним гумором та запальними піснями – Наталя Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон».

 

Дві години сміхотерапії, колоритні пісні та улюблені хіти – все це у новій програмі «Машина – звір і баба – грім!».

На глядачів чекає народне комедійне шоу від Наталі Фаліон, яка поміж піснями щедро сипить жартами, розповідає анекдоти, усілякі смішні бувальщини, що миттєво заряджає зал своїм позитивом.

«Лісапетний батальйон» постійно бере участь у концертах на підтримку вояків Української армії. Кошти, зібрані з попередніх львівських концертів, а це понад 76 тис. гривень, було передано пораненим бійцям добровольчого батальйону ОУН. Також частина коштів була поділена між вісьмома важкопораненими бійцями, які проходять реабілітацію після складних операцій та протезувань.

 

лісапетний батальйон 4jpg  лісапетний-батальйон-3f  лісапетний батальйон 2  лісапетний батальйон 1  лісапетний батальйон5

 

Виступ у Дрогобичі та Бориславі не буде винятком!

Частина зібраних коштів буде передано на допомогу бійцям добровольчого батальйону ОУН.

Квитки у касі Бориславського міського Палацу Культури та  у касах Народного дому та Муздрамтеатру Дрогобича.

Приходь сам та приводь друзів! 7 червня, вівторок о 19:00 – Бориславський міський Палац Культури!

6 червня – понеділок, 19.00, у Народному домі Дрогобича!

Переможемо тільки разом!!!

Facebook Comments
Tags:
About Author: online