15 червня старшокласники Дрогобиччини матимуть змогу відвідати Верховну Раду України. 49 учнів з Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника, які очолюють парламенти своїх шкіл, зможуть безкоштовно поїхати до столиці та на власні очі побачити, як твориться українська політика.

Таку оригінальну та пізнавальну екскурсію влаштовує для старшокласників депутат від 121 виборчого округу Богдан Матківський. “Діти є майбутнім нашої країни. Вони розбудовуватимуть її в майбутньому та продовжуватимуть розпочаті нами справи. Тому нашим завданням сьогодні є всесторонній розвиток їхнього потенціалу, підтримка та допомога в усьому. Я впевнений, що така екскурсія стане дуже корисною та пізнавальною для учнів. Вони зможуть побачити на власні очі, як працюють депутати, як проходить сесія, як приймаються важливі для країни рішення. Та й самі відвідини столиці думаю будуть для них цікавими і залишать багато нових вражень” – розповів представник нашого округу в парламенті.

“До Києва матимуть змогу поїхати приблизно 49 дітей з Дрогобича, району, Трускавця, Борислава і Стебника. Це – найактивніші учні, які очолюють парламенти своїх шкіл та активно працюють в шкільному самоврядуванні. З ними поїдуть 6-ро дорослих, які наглядатимуть за дітьми впродовж усієї поїздки. Виїзд запланований на 14 червня. Вдень 15-го діти будуть зайняті екскурсійною програмою, продуманою організаторами, а вже 16 червня всі будуть вдома” – розповів помічник депутата Богдана Матківського Андрій Дуб.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina