Чималий натовп людей, плакати, сміттєвий бак під сесійною залою та крики “Ганьба!” – так насичено та гаряче закінчилась сьогодні дванадцята сесія Трускавецької міської ради.

Сьогодні депутатів вкотре намагались змусити проголосувати те, чого вони голосувати не хотіли. Адже депутат від КУН Роман Бучкович звернувся з пропозицією поставити на повторний розгляд питання про зведення багатоповерхівки на Бориславській.

Нагадаю, що це питання колись вже було проголосоване депутатським корпусом. Але міський голова його заветував, а мешканці сусідньої п’ятиповерхівки виступили категорично проти будівництва. Підприємцю запропонували зменшити поверховість і його питання мали вкотре розглянути на 13-ій сесії. Однак замість того, щоб зачекати та спокійно і конструктивно піти на діалог, він влаштував на минулому засіданні сесії розбірки з депутатами та міським головою. Через ці хуліганські дії трускавецьким відділом поліції вже було порушено кримінальне провадження.

Сьогоднішнє засідання вже з самого ранку не віщувало нічого приємного. Люди з плакатами, під керівництвом Лесі Дідик та Володимира Куца почали свою демонстрацію під стінами міськради. Спочатку вони перекривали проїжджу частину, блокуючи рух транспорту. Потім очільники мітингу кричали про те, що підприємцям перекривають кисень і депутатам прийдеться за це відповісти. А ще під сесійну залу притягнули сміттєвий бак, з надписом “корупціонер”. В нього люди в формі намагались кинути депутата Івана Герльовського. Наразі невідомо, чому саме на нього впав жереб “смітникової люстрації”, адже проти затвердження проекту рішення виступало багато депутатів.

Screenshot_3 Screenshot_2

Screenshot_4

Screenshot_6

Під час засідання сесії Бучкович вкотре спробував поставити питання на розгляд. Однак підтримки воно так і не набрало. Лише декілька депутатів голосували “за”. Інші ж висловили чітку позицію після того, як їх хотіли змусити затвердити рішення провокаціями, ультиматумами та натиском. Більшість міських обранців, очевидно ще після розбірок на минулому засіданні, прийняли рішення не підтримувати питання підприємця Куца. Сьогоднішнє голосування це чітко продемонструвало.

Підприємець сьогодні вкотре спробував перетворити засідання в цирк, привівши з собою знайомих чи не дуже знайомих людей. Було декілька хлопців у військовій формі, які мало не “отримали на горіхи” від тих, хто справді воював. Були неповнолітні хлопці з плакатами “Мер – корупціонер!” та “Депутатам – можна, а підприємцям – ні?”. Вони однак самі не надто розуміли яке питання тут обстоюють. Дехто з них ще навіть не досяг повноліття. Був сам підприємець, який знову ледь стримувався від люті. Однак на цей раз було й чимало представників поліції, які тримали ситуацію під контролем та не дозволяли присутнім дебоширити в залі.

Screenshot_7

Відзначилась Леся Дідик, яка намагалась силою змусити депутатів до голосування. При спробі Анатолія Стародуба вийти з сесійної зали, вона стала на дверях та не випускала його. До них почали підходити інші присутні, що ледь не спричинило в залі бійку. Після голосування, коли питання не набрало потрібної підтримки, гості з криками “Ганьба!” покинули сесійну залу.

Сьогоднішнім засіданням дванадцята сесія міськради закінчилась. Однак цей цирк може повторитись знову вже на наступній сесії. Адже вже тоді регламент дозволяє знову включати цей чи схожий проект рішення до порядку денного та ставити його на голосування.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina