На засіданні сесії Трускавецької міської ради стояло питання про продаж двох земельних ділянок ПрАТ Трускавецькурорт. Це ділянки, які перебували раніше в постійному землекористуванні, потім були орендованими, а зараз ПрАТ бажає їх викупити.

Мова йшла про землі, які роками використовуються Трускавецькурортом і на яких стоять їхні нерухомі об’єкти. Однак більшість депутатів висловились проти продажу землі. Тому проекти рішень потрібної кількості голосів не набрали.

Неголосування цих питань призведе до вимушеного переглядання міського бюджету, адже кошти від продажу земель вже були попередньо закладені в дохідну частину бюджету та передбачені на використання в рамках вирішення проблем ЖКГ міста.

З однієї сторони продаж землі дає чимале наповнення бюджету. Але, якщо поглянути з іншого боку, – це наповнення буде разовим. Кошти витратять і надалі надходжень від власників цієї землі до бюджету вже не буде. Наповнення від оренди є менш суттєвимим, але постійними.

Депутати сьогодні обрали саме другий варіант. Однак такими суворими вони виявились лише з Трускавецькурортом, адже лише цьому підприємству більшість міських обранців принципово відмовились продавати землі.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina