Депутати Трускавецької міської ради від Конгресу Українських Націоналістів відкрито зайнялись інтригами та провокаціями. На цей раз об’єктом провокативних закидів став заступник міського голови Олександр Ткаченко.

У вівторок, 14 червня, в кабінет міського голови Трускавця Андрія Кульчинського прийшла група осіб. Поміж ними була трійка міських обранців від КУН Роман Бучкович, Андрій Кісак та Микола Сеньків і лідер трускавецького автомайдану Олександр Богуцький. Вони заявили меру про те, що його заступник Олександр Ткаченко має відношення до депутатів-регіоналів і повинен негайно бути звільнений. “Гості” виставили Кульчинському ультиматум та дали час на звільнення заступника – п’ять днів. В якості підтвердження вони надали ксерокопію паперу, де Ткаченко Олександр Олександрович був вказаний в якості помічника-консультанта депутатів-регіоналів Чечетова та Васильєва.

Сьогодні на сесії міської ради Роман Бучкович зачитав депутатський запит, в якому прозвучала аналогічна інформація. В адресу мера знову прозвучали вимоги про необхідність звільнення Ткаченка.

Олександр Ткаченко, який сьогодні був присутній на сесії міськради, виступив перед депутатським корпусом з заявою. “Я ніколи не був помічником-консультантом в жодного народного депутата! В Україні є понад 500 Ткаченків Олександрів Олександровичів, хіба депутати від КУН не знали, про існування однофамільців? Якщо я доведу, що мова в вашому листі іде не про мене, а про однофамільця, чи ви готові нести відповідальність за свій наклеп і скласти депутатські мандати?” – звернувся до КУНівців Ткаченко. У відповідь на це пролунало мовчання.

Мешканців міста останнім часом вміло “підгодовували” інформаційними закидами, спрямованими проти Ткаченка. У поштові скриньки людям вкидували друковану продукцію незрозумілого, часто анонімного характеру. І сьогодні, КУНівці, зачитуючи заяву, підсилювали її тим, що це не лише їхня вимога, але й бажання громади. Все було оформлено таким чином, наче у випадку відмови з боку мера звільнити заступника, мало не весь Трускавець підніметься на протест. Хоча, насправді, це суб’єктивна думка обмеженої кількості осіб, якою вперто хочуть заразити інших.

13417530_1065056863579659_8073173360922687382_n

13419220_1065056830246329_6191577530885950964_n

Очевидно, люди, які взялись за розпалювання інформаційної війни в місті-курорті тримають громаду міста за людей наївних та нерозумних, які все “проковтнуть” та чинитимуть за продуманим кимось сценарієм. Однак, наші люди таки мають достатньо розуму, щоб розставити речі по своїх місцях та зробити правильні висновки, хто є хто та хто чим дихає.

Неодноразово, спілкувавшись з трускавчанами, чула їхню чітку позицію: “Ми ту макулатуру з поштових скриньок просто викидуємо. Це вже настільки гидко, що й читати не хочеться” – заявляють люди. Однак автори продовжують витрачати гроші на те, щоб розпалювати конфлікти в місті та піднімати градус недовіри до влади. Шалені гроші…

А депутати від КУН, на превеликий жаль, або й справді позиціонують себе частинкою цього болотяно-провокаційного процесу, або просто стали інструментом в руках недалеких “вже трускавецьких” політтехнологів. Кидаються з сумнівними провокаціями, підставляючи при цьому самих себе. Адже, при доведенні неправдивості даної інформації (а довести це буде зовсім нескладно), їм таки прийдеться відповісти за ці наклепи.

За словами Олександра Ткаченка, він ці закиди просто так не залишатиме. Найближчими днями з його боку будуть подані відповідні заяви до СБУ та до суду. Голова регламентної комісії Святослав Грабовський має дати діям КУН оцінку щодо відповідності їх депутатській етиці. А міська рада звертатиметься до обласного осередку партії КУН, щоб вище керівництво вплинуло на депутатів, що втратили гальма, оскільки провокаційні методи роботи та бажання дестабілізувати ситуацію на сесіях та в місті стає для депутатів від КУН систематичним явищем.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina