Дорогі Трускавчани та гості міста!

Щиро вітаю Вас з Днем міста, Днем медичного працівника та Великим релігійним святом – Днем Святої Трійці!

Пишаюся тим, що в Трускавці народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють на краще його обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

У день, коли поєднуються День народження міста з Днем Зіслання Святого Духа (Днем Святої Трійці), кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця вітаю всіх Нас, бо я теж є трускавчанином, з Днем міста! Бажаю, усім нам добра, міцного здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир, любов та здійсняться всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення і незборимої віри у щасливу долю нашого чудового краю!

Оскільки сьогодні, 19 червня, у більшості соціально розвинутих країн відзначається День батька, вітаю головного батька нашого міста – мера Трускавця, Андрія Кульчинського, на чиї плечі лягли всі турботи про його дітей – мешканців міста. Впевнений, що Ви, Андрію Богдановичу, як гідний батько впораєтеся з цим нелегким завданням!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО ТРУСКАВЕЦЬ!

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina