Розпочалось створення спільного підприємства між Трускавецькою міською радою та ПрАТ Трускавецькурорт, яке здійснюватиме експлуатацію свердловин та постачання мінеральних вод. Підприємство створюється в рамках підписаного договору. Створивши його, міська рада матиме вплив на експлуатацію джерел та зможе отримувати половину прибутку від реалізації вод трускавецьких родовищ.

За повідомленням Трускавецької міської ради, представники ПрАТ «Трускавецькурорт» вже надали пакет документів, необхідних для створення спільного корпоративного підприємства. СП буде здійснювати обслуговування та експлуатацію свердловин, реалізацію і постачання мінеральних вод Трускавецького родовища.

“ПрАТ пропонує заснувати спільне корпоративне підприємство саме у формі товариства з обмеженою відповідальністю, оскільки така організаційно-правова форма юридичної особи є найбільш розвиненою та регламентованою в Україні. Власне пропонована форма обмежує відповідальність учасників за діяльність товариства відповідно до внесених вкладів” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Нагадаю, що договір про співпрацю між міською радою та ПрАТ Трускавецькурорт був підприсаний наприкінці минулого року. Депутати не хотіли йти на зустріч товариству та знижувати їм ставку податку на землю, що з початку 2016-го року мала становити 6% від нормативно-грошової оцінки землі. В результаті був підприсаний договір між міським головою Андрієм Кульчинським та директором ПрАТ Трускавецькурорт Віктором Ждановим.

Згідно з ним Трускавецькурорт виділив фінансову допомогу Трускавецькому водоканалу в розмірі 300 тисяч гривень, погодився на створення СП, прибуток якого буде розділений порівну. Також, в договорі було прописано умову про ремонт приміщення бювету та введення в ньому карткового обліку. За це міська рада пішла назустріч та надала 50%-ву знижку землекористувачам, в яких земля перебувала в постійному землекористуванні (близько 15-ти організацій, поміж якими і ПрАТ Трускавецькурорт). А з початку цього року з ними укладаються договори оренди землі.

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina