Хабарництво, відмивання бюджетних коштів, покривання корупційних схем – ось те, від чого найбільше потерпає наша освіта. І потерпатиме доти, поки буде в руках нечесних та корумпованих керівників, а ми закриватимемо на все це очі.

Риба гниє з голови – каже народна мудрість. Частково тому, через повсякденні проблеми чи беззаконня, що чатують буквально на кожному кроці, українці звикли кпити на владу та керівництво тих чи інших керівних структур. І хоч останнім часом, тенденція поволі рухається в напрямку “починати треба з себе”, та, як не крути, є речі та схеми, які навіть титанічними зусиллями та неймовірним бажанням, не зміниш. Не зміниш, не викорениш, поки при кермі знаходитимуться люди, яким це вигідно.

А схеми ці – стандартні, добре «накатані» та перевірені роками. Їх вдало провертають керівники освітніх закладів міста та регіону, що перебувають в добрих стосунках з начальником відділу освіти п. Сушком.

Максимум, що світить в якості покарання, це – псевдо-догана з боку начальника та повернення незаконно отриманих коштів. А повертати їх приходиться вкрай рідко. Лише в разі, коли дрібні афери хтось виводить на чисту воду.

Школи. Легкі гроші .

Виявляється керівництвом школи, не без підтримки керівника відділу освіти, провертаються хитрі схеми, які дозволяють легко, без особливих на те зусиль, збагачуватись за бюджетні кошти.

Схеми доволі прості, тож їх з легкістю можна застосовувати практично в кожному навчальному закладі. Не виключено, що їх таки застосовують. Але застосовують ті, хто має «дах» в особі п. Сушка. І, відповідно, має щедро з ним ділитись та віддячувати за підтримку.

Виявилось, що подекуди в Дрогобицьких школах практикується введення окремих одиниць персоналу, які нібито виконують неіснуючу роботу. Так роблять з лаборантськими роботами чи прибиранням. Або з гардеробниками, які з’являються там, де немає гардеробу. Працівників приймають на таку роботу, або її доручають за сумісництвом комусь із існуючого персоналу і за це нараховується зарплатня. І так, на одній лише вигаданій посаді можна заробляти десятки тисяч гривень.

1  2

5  4

6

Таку схему успішно застосовував директор ЗОШ №17, ввівши посаду гардеробника в школі, яка не має обладнаного та діючого гардеробу. Якщо б педагог цієї школи Паньків, випадково не дізналась цю інформацію, то бюджетні гроші й далі річкою текли б прямо в руки Кузана та Сушка. Жінка не змовчала та забила на сполох. За що дуже швидко поплатилась посадою. Бо неугодних та інакомислячих тут не терплять.

Суд з відновлення на посаді триває досі. Суддя Дрогобицького суду Хомик такі справи вирішує стандартно на користь відділу освіти. При розгляді апеляції, особисто навідувався до апеляційного суду Львова. Подейкують не просто так, а щоб пролобіювати потрібне рішення. Цікаво, чи втручатиметься в розгляд касаційної скарги, адже педагог не збирається здаватись у цій боротьбі, так як при її звільненні закон таки порушили.

Схожі ситуації вже були в дрогобицькій освіті. І вчителі, які наважились на боротьбу, завжди втрачали роботу. І відновитись їм вдавалось лише під час розглядів касаційних скарг.

Мікропроекти. Не своє – не жаль.

17 об’єктів Дрогобича цьогоріч виграли на обласному конкурсі зі співфінансування. Більшість з них – заклади освіти. Відповідно розпорядником виділених коштів є відділ освіти та його керівник Петро Сушко.

Здавалося б, все добре. На конкурсі виграли, щось зробиться доброго в місті за ті кошти. Але, виявляється, і тут не все «чисто».

Обираючи виконавців робіт, керівник відділу освіти на виконкомі розповідає про те, що «є шість підрядників, які звернулись з пропозиціями про виконання робіт». Хоча, звідки взялись ці шість виконавців, яким чином їх обирали і як так сталось, що їхні пропозиції – не найдешевші, сказати не хочуть. Подейкують, що все прозоро, запрошували всіх, але прийшли ті, хто є зараз. Хоча, скористатись сайтом державних закупівель «Прозоро» та оголосити конкурс на виконання робіт відділ освіти не хоче.

«Хоч я маю відношення до конкурсу мікропроектів, як депутат обласної ради, я навіть не знав про проведення цієї закритої наради з підрядниками. Чому не зробити все прозоро, чому не зробити конкурс? Наскільки мені відомо, виконавців можна знайти дешевше. Мова йде про різницю в близько 20%. На ці гроші можна зробити на 20% більше, ніж зроблять зараз. І, зауважте, що кошти співфінансування передбачають не лише кошти обласної ради, але й гроші місцевого бюджету, гроші міста» – зазначив на останньому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міськради Андрій Ковч.

Садки. Заробіток «на дітях»

В садочках Дрогобиччини є свої можливості для непоганих заробітків. Кожен обирає свій шлях: хтось збагачується на стабільних поборах з батьків, вимагаючи з них чималі суми за місце в садку, черги в які є просто-таки вражаючими. Хтось обмежується скромнішими подяками, які нерідко батьки самі ж ініціюють. А хтось не відмовляючись від всього вищезгаданого, щомісячно має додаткові декілька тисяч гривень.

Яскравий приклад – садочок №26 «Калинка», розташований у Стебнику, завідуюча якого працюючи «в одній упряжці» з Сушком, щомісячно записує своїм працівникам додаткову роботу, якої вони не виконують. Кожному з працівників вписують від двох сотень і до тисячі гривень додаткових нарахувань за заміну техперсоналу. На «лєнточках», як звично називають люди повідомлення про зарплатню, завідуюча власноруч пише ту суму, яку їй мають повернути. Нарахували зайвих 640 гривень, – 600 треба повернути завідуючій. Гроші працівники отримують разом з зарплатнею, а потім всі дружно віддають ці гроші в руки директору.

7 8 9

Працівниці садочку, яких вже «вижила» з роботи начальниця, розповідають про беззаконня, яке тут твориться. Як тут «хімічать» з дитячим харчуванням, видаючи кухарам в 6-7 разів(!) менше м’яса чи інших продуктів, а решту забираючи собі. Як замість необхідних трьох-чотирьох працівників кухні, залишають щоденно одного-двох, в цілях вдаваної економії коштів. А тим часом, умудряються нараховувати з тих, нібито зекономлених коштів, додаткові виплати за неіснуючу, ніким не виконувану роботу.

До покірних ставляться добре, а тих, хто починає перечити чи демонструвати незгоду – чекає звільнення: або добровільне, або й «по статті». Так в минулому році звільнили Ніну П’єцух, яка 9-ть років відпрацювала в садку «Калинка», бо не хотіла миритися з тим, що продукти з садка забирають, а дітям залишають одні обрізки. Жінка пробувала судитись, щоб поновитись на роботі, але дрогобицький суддя Хомик (той самий) не задовольнив її позову, а на подальшу судову тяганину жінка не має коштів, хоча впевнена, що правда – на її боці. Багато хто знає, як тоді все відбувалось,- завідуюча вже наступними днями розголошувала в садку про те, яка вона «всесильна і все в неї схвачено та оплачено».

На цей же садок і на цю ж завідуючу до міського відділу поліції в минулому році надходила колективна заява від батьків: про жахливі умови, корупційні дії керівництва, однак реакції – жодної. Людям навіть не дали відповіді. А завідуючій навіть не винесли догани. Бо вона, як кажуть працівниці садочку, «добре дружить» з Сушком та частенько й небідно йому віддячується.

Все це, я впевнена, не секрет. Про це знають працівники, знають наближені до них люди, знають мабуть батьки, родичі дітей. Знають, але знову ж спрацьовує стандартна модель поведінки «моя хата скраю». Мовчать, поки їх це не стосується особисто. Мовчать, бо бояться. Мовчать, бо байдужі…

І байдуже, що працівники шкіл та дитячих садочків, вже просто “стогнуть” під керівництвом Сушка. Байдуже, що освіта захлинається в корупції, що в садочках шалена черга, обійти яку допомагає лиш парочка “зелених” папірців. Байдуже, що на роботу тут просто так не потрапиш, тому в результаті порядних та відданих своїй роботі педагогів – одиниці. Байдуже, що медалі отримують не ті, хто їх справді заслуговує. Коли про все це задумуєшся, здається, що наш світ перевернувся з ніг на голову… А ми всі сприймаємо це за звичну монету, поки проблема не торкнеться нас особисто.

І тим часом, поки байдужість та страхи домінують над розумом нашої громади, відділ освіти та освітні заклади регіону очолюють люди, з якими наша освіта ніколи не стане кращою. Не стане якіснішою чи прозорішою в оцінюванні. Як і не стане кращим наше суспільство та наша країна загалом. Бо для того, щоб давати знання, виховувати чесність, безкорисність, віру та наполегливість, освіта має сама бути такою. І її мають очолювати такі люди. А допоки її очолюють загрузлі в корупційних схемах та відмиванні бюджетних коштів люди, нам годі чекати змін на краще.

Ніна ФЕДЬКО

P.S. Це ще далеко не всі факти, що засвідчують “прогнилу” та загрузлу в корупційних схемах освітню галузь Дрогобиччини. Тому, далі буде.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina