Політ фантазії одного з підприємців вразив своєю креативністю. Квіти у пісюрах біля туалету, який знаходиться поруч з бюветом мінеральних вод викликали неабияке здивування у відпочивальників.

13532845_1113094715402746_343905655214222787_n

Спочатку дехто вважав, що це дивної форми глечики у яких висадили гарні квіти. Одна сімейна пара навмисне ходила повз них декілька раз, щоб зрозуміти, чи це дійсно ті приладдя, у які справляють потребу “по-маленькому”.

Насправді квіти, посаджені у таких посудинах, не дивина для багатьох європейських міст. А у Японії навіть є ресторани, де їдять з унітазів та готують страви на манір різних відходів людської життєдіяльності. Звісно, що кожен сходить з розуму по-своєму і хоче у творчості переплюнути конкурентів.

Можливо таким чином винахідник міні-саду у пісюарах хоче заманити у свій заклад побільше клієнтів. Чи буде більше клієнтів невідомо. Але те, що у перехожих з’являється посмішка на обличі то це факт, адже люди не звикли до того, щоб квіти росли таким чином та у таких умовах.

Як на мене, то від побаченого з’явилось розуміння того, що у нашому рідному місті дійсно не вистачає креативу і з цим потрібно щось робити. До нас щороку на відпочинок приїжджають відпочивальники і пам’ятають місто лише тому, що у нас є лікувальна вода і чисте повітря. Потрібно рухатись і в інших напрямках: створювати нестандартні підходи до клієнтів (світова практика), виявляти креатив та включати фантазію.

Життя у нашому місті буде таким, яким ми його намалюємо та створимо. Трускавець – місто творчих людей.

Руслан Цехмейстер

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina