Вперше у Трускавці розгорнув свою діяльність всеукраїнський табір “Speakout – 2016”, організований ВГО “Кемпус”. Більшість заходів проходить на базі санаторію “Дніпро”, а задіяні в таборі близько 270 учасників з цілої країни.

Табір “Speakout – 2016” розпочався 4 липня. В рамках його проведення, молодь прийматиме участь у різноманітних навчальних, спортивних, соціально-духовних та розважальних заходах.

В рамках заходу до Трускавця прибули 28 американців по програмі обміну. Вони навчатимуть учасників розмовній англійській мові. Задля цього гості проводять спеціальні заняття невимушеного спілкування, де повністю відтворюють типовий день кожної людини, однак на англійській. В навчанні візьмуть участь близько 100 учасників з цілої країни, 30 з яких – трускавчани.

9-10 липня пройде символічний футбольний турнір, присвячений Євро-2016. Він відбудеться на центральному стадіоні. Учасники розділені на 12 команд, кожна з яких представляє одну з країн-учасниць Чемпіонату Європи з футболу. А нагородження переможця відбудеться якраз перед фіналом Євро-2016.

Спортивні ігри відбуватимуться також на базі санаторію “Джерело”. Діти зможуть грати там у бейсбол, фрізбі. Там також проводитимуть різні розважальні заходи.

Більшість заходів, запланованих в рамках табору, відбуватимуться на території санаторію “Дніпро”, деякі з них розгорнуться і на центральній площі міста. Кожного дня учасники проводитимуть цікаві заходи та концертні вечори. Організатори також планують передати 100 продуктових наборів для сімей учасників АТО.

8 липня відбудеться вечір американської культури (зал сан. “Дніпро”, вхід вільний)

9 липня – вечір української культури (зал сан. “Дніпро”, вхід вільний)

10 липня – свято “холі”, де присутні, в буквальному значенні цього слова, відчують світ кольоровим та веселим. Присутні матимуть змогу побувати на колоритному індійському святі, потраплять під кольоровий “фарбований дощ” та отримають масу поситивних вражень. (центральна площа міста)

11 липня – “Крейзі-вечір”, секрети якого організатори поки видавати не хочуть. Але обіцяють, – що він буде вражаючим, веселим та повністю відповідатиме своїй назві. Тому, всіх, хто збирається відвідати захід, попереджують – одягатись в такий одяг, який не жаль буде забруднити. (центральна площа міста)

12 липня – свято для молоді, в рамках якого буде багато арт-проектів, присутніх веселитимуть фокусники з Харкова. В цей день відбудеться концерт “Joshua Pratt Band” та розіграш призів серед учасників, які пройдуть опитування про світогляд. Його вже зараз проводять на вулицях міста молоді кадри “Speakout – 2016”.

13567093_1079461045472574_6885358219596188692_n

Організатор табору, “Кемпус”, є не стільки організацією, скільки міжнародним рухом. Він був заснований у США, однак представництва його існують в 210 країнах світу. З 1989 року діє він і в Україні, здебільшого як молодіжні міжконфесійні представництва при університетах. Це цікавий молодіжний рух, який охоче підхоплює молодь, яка бажає розвитку, вдосконалення та прагне проводити свій час з користю.

“Кемпус” співпрацює з церквами, громадськими організаціями та установами, для яких важливими є духовні цінності та розвиток країни. З цією метою, членами “Кемпусу” організовуюься всеукраїнські чи міжнародні табори, задля соціального, емоційного, фізичного та духовного розвитку суспільства.

Діятиме табір до 14 липня. Тож усі бажаючі трускавчани та гості міста матимуть змогу взяти участь в організованих заходах.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina