Депутати Верховної Ради доповнили перелік пам’ятних дат України, що відзначаються в 2016 році. До нього додали святкування 925-річчя з дня заснування міста Дрогобича. Рішення підтримали 244 народні обранці.

Сьогодні, 12 липня, депутати ухвалили постанову про доповнення пам’ятних дат України, що відзначаються у 2016 році, додавши святкування 925 років з часу заснування міста Дрогобича (1091 рік). Ініціатором підтриманого законопроекту виступив депутат від 121 виборчого округу Богдан Матківський.

“Коли відбувалось голосування, то всі, хто про це знали, завмерли в очікуванні.. І, нарешті, станом на 17:07:24 рішення прийнято: За-244 Проти-0 Утрималось-3 Не голосувало-81. Дана Постанова передбачає підготовку та відзначення на державному рівні 925-річчя заснування міста Дрогобича Львівської області. Дякуємо за підтримку всім, хто причетний до такої важливої для Дрогобича події!” – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Богдан Матківський.

Для Дрогобича відповідне рішення Ради є чималим досягненням. Воно демонструє давню та багату історію міста та його  роль в житті цілої країни. І хоч дату заснування міста Дрогобич досі намагаються оскаржувати науковці, стверджуючи що місто ще старше, однак щорічні святкування орієнтуються саме на 1091 рік.

Нагадаю, що святкування дня міста Дрогобич має відбутись 21 вересня.

 

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina