На Мазепи2 в Трускавці Через створення ОСББ  відбувається справжня Війна.
Як пише Віра Сазонова на своєму facebook про ситуацію, що сталась в їхньому будинку:

На зустрічі з управительською компанією були присутні мешканці орієнтовно 10 квартир даного 45 квартирного будинку та чисельні представники нежитлових приміщень. Вони справді щось підписували на цій зустрічі, про те можливості ознайомитись під чим саме, не було, ні у мене, ні у представників ініціативної групи, які займаються створенням ОСББ. Наступного дня (11.07.2016) відбулись установчі збори, про які ініціативною групою було проінформовано усіх співвласників будинку в установленому порядку. Згідно протоколу зборів на них були присутні 32 представники 19 квартир.
Від імені мешканців, я запрошувала до присутності на них і авторів цього сюжету, і представників міської ради. Проте на зборах вони не з’явились, на відміну від представників управлінської компанії.
Моя участь, як депутата міської ради, полягає в захисті прав людей зробити свідомий вибір та убезпечити їх від маніпуляцій та порушень, при проведенні будь-яких реєстраційних дій. Потягом кількох останніх місяців думкою людей маніпулюють, розповсюджуючи різні абсурдні “страшилки” стосовно ОСББ, та відверто “обливаючи брудом та погрозами” усіх хто займає активну позицію з цього питання.
На додаток палкі прихильники укладення угоди з «управительською компанією», скориставшись зборами мешканців, які відбулись ще 14 червня та проводились без попереднього письмового повідомлення, без ведення протоколу зборів, без винесення на голосування питань стосовно конкретної управлінської компанії чи уповноважених осіб на проведення реєстраційних дій – все ж таки уповноважили себе, зібрали підписи в якомусь протоколі та вимагають в працівників міської ради їх офіційної реєстрації.
Маніпуляції продовжуються : навіть на відео демонструється лише штамп вхідної кореспонденції міської ради на заяві активістів, при цьому стверджується, що кимось визначено управителя та зареєстровано протокол зборів. Крім того, подається інформація про «не легітимність» будь-яких установчих зборів зі створення ОСББ. Таким чином, людей та управителя відверто вводять в оману і роблять це вже не вперше. Листівки з такими даними протягом місяця розклеюють на під’їзди та розсилають мешканцям. Навіть Інтернет ресурс, котрий змонтував даний відеоролик , на своїй сторінці подавав цитату заступника міського голови, щодо розпорядження підготувати оголошення про не легітимність подальших зборів мешканців Мазепи 2 щодо створення ОСББ.
Але попри все, люди здаватися не хочуть. Минулого тижня близько 20 мешканців зустрічались з міським головою, повідомили йому письмово про всі події та попросили дати відповідь про існування та реєстрацію протоколу на який посилаються прихильники управляючої компанії. На сьогодні офіційної відповіді не отримано. На даний час навіть не визначено особу відповідальну за реєстрацію таких документів . І це не дивно, адже ще жоден будинок в Трускавці не обирав собі управителів, а в 90% створені ОСББ.
Подальший перебіг подій, в великій мірі, залежить від того, чи дослухається Трускавецька влада до людей, які просять про контроль над дотриманням законності процедури та організації проведення будь-яких зборів та вчинення будь-яких реєстраційних дій. В ситуації коли дійсно наявне різне бачення поміж мешканцями одного будинку, тільки сто відсоткове дотримання процедур передбачених законом, здатне захистити від можливих непорозумінь в подальшому всіх без винятку мешканців, а також інших учасників процесу, включно з управляючою компанією та представниками влади.
P.S. Прості люди не можуть забезпечити собі інформаційну підтримку з боку медіа ресурсів – тому залишається тільки сподіватись на висвітлення їх бачення подій виключно за рахунок поширення в мережі.

Віра Сазонова

P.S. Пані Віра Сазонова, що до нашого ресурсу, то стараємось бути обє’ктивними та висвітлювати інформацію з різних ракурсів.

Завжди Ваш ТРУСКАВЕЦЬ-oNline

Микола Горончук

 

Facebook Comments
About Author: online