Вчора 10 серпня, у Трускавці відбулась чергова робоча зустріч представників профільних міністерств та відомств України та Польщі, з метою обговорення подальших перспектив розвитку туризму та курортно-оздоровчої сфери Карпатського регіону. Україна та Польща поглиблюють співпрацю, а курортний Трускавець стає своєрідним фундаментом у міжнародних відносинах туристичного спрямування.

Робоча зустріч пройшла за участю представників профільних міністерств, парламентарів, керівників карпатських регіонів України та Польщі – повідомляє офіційний сайт Трускавецької міської ради. Вона була присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні.

У ході зустрічі було обговорено спільні дії та заходи її сторін в частині підвищення туристичної привабливості регіону та ефективного використання його природних та історико-культурних ресурсів. Цьому процесу сприяє й міжнародна співпраця з польськими партнерами, з використанням фінансових інструментів Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

«Спільна робота з представниками вищого керівництва на державному рівні та польськими колегами є дуже важливою. Адже ми маємо можливість проговорити наші потреби та презентувати туристичний потенціал Трускавця на найвищому рівні. Для розвитку курорту нам необхідна підтримка центральної влади та партнерів з Польщі. Лише разом можна сформувати системну політику підтримки туризму в регіоні» – підсумував перебіг зустрічі Олександр Ткаченко, заступник міського голови Трускавця.

Нагадаємо, що робочі зустрічі парламентарів та виїзні засідання профільних комітетів вже не вперше проводяться саме в Трускавці. Для польських колег візит також не є першим, оскільки ще на початку літа цього року представництва наших країн в схожому складі вже зустрічались задля обговорення питань співпраці та розвитку туризму в регіоні. Потенціал Трускавця в туристично-курортному напрямку високо оцінюється поляками, тому робочі зустрічі такого рівня для міста вже стають доброю традицією.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina