Наближається святкування 160 річниці з дня народження відомого поета-революціонера Івана Франка. З нагоди святкування запланована також церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка. Оскільки до церемонії залишається менше двох тижнів, її організатори ведуть активну підготовку.

У п’ятницю, 12 серпня, до Народного дому імені Івана Франка завітав директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус. Він зустрівся з міським головою Тарасом Кучмою, начальником відділу культури та мистецтв Олегом Яводчаком, начальником організаційного відділу Іриною Кушнір та директором Народного дому Петром Косом.

Організатором міжнародної премії Івана Франка є Міжнародний фонд Івана Франка — недержавна благодійна організація, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку україністики та суспільно-гуманітарних наук, просування та популяризацію наукового та творчого доробку Івана Франка.

Фонд створено у червні 2015 року. Ініціатором його створення був онук Івана Франка — Роланд Франко.

Співорганізатором вручення міжнародної премії Івана Франка у Дрогобичі виступає також Дрогобицька міська рада.

За підсумками трьохгодинної зустрічі, організатори вручення Міжнародної премії імені Івана Франка погодили низку організаційних моментів, обговорили порядок проведення церемонії та культурно-мистецьку програму, яка запланована до і після вручення премії.

Нагадаємо, що цього року лауреатом премії став архієпископ-емерит Української греко-католицької церкви, кардинал Католицької церкви блаженніший Любомир Гузар.

За матеріалами Дрогобицької міської ради

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina