Санаторно-куротний заклад, який встиг прославитись байдужістю до протипожежної безпеки та скандальним “відпочинком” атовців, вкотре заявив про себе. На цей раз “Женева” відзначилась особливою любов’ю до міста-курорту, в якому сама ж працює, вивівши каналізаційні стоки закладу прямо в курортний парк міста.

Працівники “Трускавецького водоканалу” заглушили пластикові труби, з яких здійснювався регулярний викид каналізаційних стоків на території Курортного парку. Як виявилось, труби належать санаторію “Женева” і саме він щоденно робив міському парку “чудові подарунки” у вигляді каналізаційних відходів.

14331756_1166272103418340_1936918943_n 14330969_1166272100085007_1264755760_n

Причиною радикальних дій міської влади стали чисельні скарги з боку трускавчан та неодноразові депутатські звернення, в яких повідомлялось про забруднення парку невідомими стічними водами. З цього приводу нещодавно була проведена комісія. В ході розслідування виявилось, що труби, з яких стікають рідини невідомого походження належать санаторію “Женева”. Після проведених досліджень стало зрозуміло, що стічні води є нічим іншим як каналізаційними стоками.

Каналізаційні труби санаторій дозволив собі вивести не будь-де, а прямо в Курортному парку міста, що призводило до його постійного забруднення. Через це було прийняте рішення про заглушення труб та блокування подальших витоків в парку.

Працівники “Трускавецького водоканалу” заглушили труби дерев’яними кілками. Для заглушки було обрано саме дерево, адже від наявної вологи воно повинно розбухнути в трубах та заблокувати витік рідини в парку. Таким чином влада міста вирішила покарати недобросовісний санаторно-курортний заклад, керівництво якого очевидно не думає ні про що, окрім власного комфорту та чхати хотіло на долю курорту загалом.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina